Darmoshark M3S vs Razer Viper V3 Hyperspeed

rushwq

Decapat
Daha fazla  
Genellikle FPS oyunları oynuyorum beni uzun süre götürecek ve performansı iyi olacak bir mouse arıyorum, ikisinin arasında kaldım hangisini almalıyım?
Max bütçem 2000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
M800 Ultra alacaksanız Amazon'da siyah renklisinin (600mAh) modelinden 1 tane kalmış gibi görünüyor.

M800 Ultra alacaksanız Amazon'da siyah renklisinin (600mAh) modelinden 1 tane kalmış gibi görünüyor.
Mouse u taksitle alacağım ama M800 Ultrada taksit seçeneği gözükmüyor.

Darmoshark yapı kalitesi ve mcu olarak kötü diyolar o kadar kötü mü?

Hocam VXE R1 nasıldır?

Son düzenleme:
VXE R1 Pro veya üstü olan model alınabilir ama M800ultra yine de daha mantıklıya geliyor hem batarya açısından hem fiyat açısından. Taksit konusunda yanlış bilgi vermeyeyim ama Amazon sanırsam yurt dışı ürünlere taksit yapmıyor daha az önce Attack Shark X3 aldım tek çekim olarak.

VXE R1 Pro veya üstü olan model alınabilir ama M800ultra yine de daha mantıklıya geliyor hem batarya açısından hem fiyat açısından. Taksit konusunda yanlış bilgi vermeyeyim ama Amazon sanırsam yurt dışı ürünlere taksit yapmıyor daha az önce Attack Shark X3 aldım tek çekim olarak.
Hocam M3S almıştım şimdi iade ettim Delux M800 Ultra alıcam ama bir kaç kişi scroll sıkıntılı diyor bu sorun nadir mi

Yeni konular

Geri
Yukarı