DC Sinematik Evreni Resetlenmesi

Halo Dayı

Hectopat
Birkaç gün önce evrenin yeni The Flash filmiyle resetleneceği ile ilgili bir haber ortaya atıldı ve bu resetlenmede BVS, JL, Suicide Squad filmleri yok sayılacak. Ben Affleckin Batman oynamayı bırakmasından dolayı onun bulunduğu yapımlar kaldırıldı. Aynı şekilde Jared Leto da artık joker olmayacak. Fotoğraftaki film sırası evrenin yeni halinin kronolojik sırası olacak. Belirteyim, buradaki Suicide Squad, James Gunn'ın yaptığı yeni Suicide Squad filmi. Ayrıca 89'daki Michael Keaton'un oynadığı Batman evrenin ana Batman'i olacak deniyor ama yeni JL filmlerinde yaşı gereği oynaması mümkün değil. Aynı şekilde Jack Nickholson jokeri de öyle. Bana saçma gelen tek olay ana Batman'in Keaton olması oldu çünkü fazla yaşlı ve bir daha Batman gibi önemli bir karakteri görmemek çok saçma olur. Benim fikrim Pattinson'un yeni Batman'i ile Jacquin Phoenix'in jokerinin Batman ve joker olması. Tabii Keaton gerçekten ana Batman ise Beyond senaryosu yapmaları gerekecek ancak bu şekilde olabilir. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

FB_IMG_1627067730625.jpg

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı