DDR2 anakarta DDR3 ekran kartı takılır mı?

Emir AKBAŞ

Kilopat
Yer
Mordor
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600H
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce RTX 3050
Ram: Kingston 2*8 GB DDR4 3200 MHZ
Meslek
Web developer
Öncelikle herkese merhaba, geçenlerde bilgisayarıma yeni bir ekran kartı alma kararı aldım ama alacağım ekran kartı " MSI Nvidia GeForce GT 710 2 GB 64 Bit DDR3 " ve sistemim ise 2 GB RAM, ANAKART: ASUS M2A-VM, İŞLEMCİ: AMD ATHLON 64 X2 5000+ 2.60 GHz. Sorum şu alacağım ekran kartını sistemim rahatlıkla kaldırır? Kaldırsa bile herhangi bir darboğaz olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese merhaba, geçenlerde bilgisayarıma yeni bir ekran kartı alma kararı aldım ama alacağım ekran kartı " MSI Nvidia GeForce GT 710 2 GB 64 Bit DDR3 " ve sistemim ise 2 GB RAM, ANAKART: ASUS M2A-VM, İŞLEMCİ: AMD ATHLON 64 X2 5000+ 2.60 GHz. Sorum şu alacağım ekran kartını sistemim rahatlıkla kaldırır? Kaldırsa bile herhangi bir darboğaz olur mu?
Eski ekran kartın neydi ki?

Olur ama kardeşim bence 64 Bit ekran kartına para verme. Bütçen uygunsa sistemini değiş ddr2 hem pahalı hemde fazla iş görmüyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı