2000 TL civarı kulaklık önerisi

elirazo

Decapat
Daha fazla  
Selamlar,
Maksimum 2000 TL'lik, biraz üstüne de çıkabilir, kulaklık arıyorum. Ses kalitesine öncelik veriyorum, iyi bir müzik dinleme, film izleme keyfi istiyorum. ANC'nin pek bir önemi yok bu zamana kadar ANC'siz kullandım hep. Önüme daha çok Anker Q30, 1MORE sonoflow düştü. Sizin de önerilerinizi bekliyorum.

Garantisi olmadığı için 1MORE tercih etmezdim ben şahsen. Ama iyi sorun çıkarmayacak bir kulaklık kendisi. İşim garanti olsun diye Q30 alırdım.

İlgilenirseniz ikinci el bölümünde ilanlarımda sıfır kapalı kutu JBL 520bt var. 720bt kulak çevreleyen model 520bt ise onun kulak çevrelemeyen daha hafif olanı.

O fiyata güzel kablosuz kulak üstü model bulamazsınız hocam. Kablolu bir model almanızı tavsiye ederim.

O fiyata güzel kablosuz kulak üstü model bulamazsınız hocam. Kablolu bir model almanızı tavsiye ederim.
Kabloluya da okeyim hocam. Var mıdır bir öneriniz?
İlgilenirseniz ikinci el bölümünde ilanlarımda sıfır kapalı kutu JBL 520bt var. 720bt kulak çevreleyen model 520bt ise onun kulak çevrelemeyen daha hafif olanı.
Kulağa baskı yapmaması için kulak çevreleyen olmasını istiyorum. Teşekkür ederim yine de.

Kalan parayla sosyal aktivite yaparsınız. Ben bu kulaklığı çok öneriyorum bundan daha iyi kulaklıklar olabilir ama şu an ben bunu kullandığım için bu kadar önerebilirim. Bilmediğim şeyi önermeyeyim ses kalitesi çok iyi. Ama padleri çok sert. 2 hafta kullanınca alışıyorsun ama konforu çok kötü.

Amacın ses kalitesi ise bundan iyisini bulamazsın.
Herhangi bir link göremiyorum ama paylaştınız mı bir şey?

Kalan parayla sosyal aktivite yaparsınız. Ben bu kulaklığı çok öneriyorum bundan daha iyi kulaklıklar olabilir ama şu an ben bunu kullandığım için bu kadar önerebilirim. Bilmediğim şeyi önermeyeyim ses kalitesi çok iyi. Ama padleri çok sert. 2 hafta kullanınca alışıyorsun ama konforu çok kötü.
Teşekkürler hocam bakıcam.

Geri
Yukarı