DDU ile sürücü silerken Bluetooth silindi

DjKedi

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bugün ekran kartımın driverlarını DDU ile kaldırırken sanırım Bluetooth tamamen silinmiş. Aygıt yöneticisinde normalde Bluetooth aygıtım görünmüyor ama görünüm> gizli aygıtları göster dediğim zaman Bluetooth aygıtının simgesi çıkıyor ve aygıt bilgileri hizmetine sağ tıklayıp özellikler dediğim zaman "şu an, bu donanım aygıtı bilgisayara takılı değil. (Kod 45)" çıkıyor.

Anakartım: ASUS Prime B550M-A (Wi-Fi) anakartın sitesine girip driver ı indirip kurmayı denedim bir şey değişmedi, Intel'in kendi sitesinden bulup indirdim. Yine sonuç aynı, ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

kardeşim bende ağladım bu babamın bilgisiyarı babam bundan ders anlatıyor bak ne yapman gerektiğini söylüyorum windowns r tuşuna bas services.msc ye gir sonra b ye bas blutouth yazan herşeyi sağ tıkla otomatik uygula de sonra başlat de sonra düzelecektir buldum saat 1.32 mutluyum

Kardeşim bende ağladım bu babamın bilgisayarı babam bundan ders anlatıyor bak ne yapman gerektiğini söylüyorum windowns r tuşuna bas services.msc ye gir sonra b ye bas blutouth yazan her şeyi sağ tıkla otomatik uygula de sonra başlat de sonra düzelecektir buldum saat 1.32 mutluyum

Dostum anakartı değiştirdim, o sisteme dair neredeyse birçok parça değişti bu sorunun çözümünü yazdığım için teşekkür ederim ama bu sorun benim için çoktan bitmişti zaten.

Geri
Yukarı