Dead Cells oyununda ilerleyemiyorum

ekamfb

Hectopat
Öncelikle oyunun türü burada olmadığı için en yakın olarak bunu gördüm ve bunu seçtim. Arkadaşlar oyunu oynuyorum güzel hoşta oyunda ilerleyemiyorum. Düşman baş hücresi alamıyorum ilk defa son boss‘u kestikten sonra bir tane aldım ama daha sonra onla ne yaptığımı hatırlamıyorum. Dört kere falan daha oyunu bitirmeme rağmen hiç alamadım ve oyunun zorluğu da normal. Zorluğu da artmadı ama neyi yanlış yapıyorum bilmiyorum. Artık hiçbir mücadele hissi kalmadı kaç kere kestim son boss‘u.

Şu baş düşman hücresini nasıl alıyoruz ya? Ben Kralın Eli'ni kestiğimde bi' şey düştü ama ne olduğundan emin değilim. Ayriyeten oyunun zorluk seviyesi bende de değişmedi. Bi' hata mı yaptım emin değilim.

Eğer oyunu düşman baş hücresiyle oynayıp da bitirmediyseniz 2. hücre gelmez. Zaten baş düşman hücresiyle 4 kere bitirebilmeniz pek olağan da değil :D

Denemediyseniz koleksiyon bölgesindeki boru kısmından Düşman Kök Hücresi 1'i seçin. Oyunun zorlaştığını göreceksiniz.

Öncelikle düşman hücresiyle oyun bitirmek çok büyük ustalık ister. Baya hayatınızı vermeniz lazım. En fazla 1 düşman hücresiyle bitirilir ama gerisi çok zordur. Oyunu bitirdiğinizde (Kralın Eli öldüğünde) Baş düşman hücresi düşer. Oyun tekrar başladığında hücreleri aktif etmek için aldığınız ekipmanları gösteren fanus şeklinde olan şişelerin altındaki borudan değiştirebilirsiniz. Bir sonraki hücreye geçmek için açık olan en zor hücreyi aktif etmelisiniz. Zorluk konusuna gelince bir kaç yayıncı falan izleyebilirsiniz. Tüm şifa şişelerini açın bu arada. Her oyuna başlayışınızda farklı bir build yapın. Farklı silahlarla ve mutasyonlarla size kolay geleni bulun.

Benzer sorun bende de oldu kralın Eli'ni kaç defa kestim yine de başlangıçtaki kök hücre aktifleştirme yerine gelince bir tuşa basın işareti dahi gelmiyor. Herhangi bir yerde de bilgisi yok nasıl yaparım?

Son düzenleme:
Arkadaşlar 4. Zorluk seviyesi ile kralın elini indirdim lakin 5. Baş düşman hücresi düşmedi oyunda böyle Bi mekanik var mı yoksa bugamı girdim?

Geri
Yukarı