Çözüldü DeathAdder V2 Pro nasıl şarj edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

snageX

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
DeathAdder V2 Pro model bir mouse satın aldım, A4Tech gibi düşük markaların kablosuzlarını kullandım fakat böyle bir modeli hayatımda ilk kez kullanıyorum ve donanım özürlüsü olduğumu fark ettim. Evde ince uçlu Samsung telefonlarda kullanılan şarj aletimden var ucuna takmaya çalışıyorum girmiyor ya da şarj etmem gereken yer orası değil. Yanında siyah küçük bir şey geldi ona da kablo girmiyor kenarlardan sıkışıyor girmiyor. Çok kötü hissetmeye başladım, nasıl şarj ediliyor bu?

Çözüm
Hocam eğer aşağıdaki şekilde altında metal kısımlar varsa onun için özel şarj dock'u almanız gerekli kutudan çıkmadıysa.

Ayrıca artık çoğu ürün sadece Micro USB veya Type-C ile şarj oluyor. Öyle bir girişi varsa o şekilde şarj edin.

1695230190194.png
Zor değil. Videoda anlatıldığı gibi. Aynı sistem. Paylaştığım dakikadan izleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam eğer aşağıdaki şekilde altında metal kısımlar varsa onun için özel şarj dock'u almanız gerekli kutudan çıkmadıysa.

Ayrıca artık çoğu ürün sadece Micro USB veya Type-C ile şarj oluyor. Öyle bir girişi varsa o şekilde şarj edin.

1695230190194.png

Çözüm

Gerçekten bu kadar basit miydi?

Geri
Yukarı