Death's Door Xbox PC sürümü için TR yama var mı?

mr.74

Centipat
Daha fazla  
Death's Door Xbox PC sürümü için güncel, sorunsuz, güvenilir, sizin de kullandığınız ve önerdiğiniz TR yama var mı? Varsa link atabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@yoshitsune hocam bunlara trojanlı yazanı gördüm de o yüzden aklıma takıldı siz kendiniz de buradan kullandınız mı öyle bişey var mı ve güncel Xbox PC için sorunsuz mu?

Son düzenleme:
@yoshitsune hocam bunlara trojanlı yazanı gördüm de o yüzden aklıma takıldı siz kendiniz de buradan kullandınız mı öyle bir şey var mı ve güncel Xbox PC için sorunsuz mu?

Anonymous en güvenilir çeviri gruplarından biridir. Virüs korkunuz olmasın. Death's Door yamalarını kullanmadım fakat FF7 remake, Mass Effect LE ve Arkham Knight yamalarını kullandım. Herhangi bir platform belirtmemişler, Discord sunucularından bilgi alabilirsiniz.

Anonymous en güvenilir çeviri gruplarından biridir. Virüs korkunuz olmasın. Death's Door yamalarını kullanmadım fakat FF7 remake, Mass Effect LE ve Arkham Knight yamalarını kullandım. Herhangi bir platform belirtmemişler, Discord sunucularından bilgi alabilirsiniz.
Tamamdır hocam teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı