Deep0.shop güvenilir mi?

alalı 3 gün oldu kargo takip kodunu kaç günde verdiler kardesim sana
Verse nolacak bekliyorsun avvalucks diye rus havacılık diyorlar googleda okadar çok araştırdım taşıma şirketi var var takip edilecek bir yer yok sadece kendi sitelerine yazıyorlar onuda sanırım kendi elleriyle yazıyorlar takip kodu boş iş emin ol gönderen ismi falan yazıyorda uyduruk yazı 1 haftada mail attılar da işe yaramıyor hergun yazıyorum ne mail ne wattapp ne telegram uzak durun birçok platformda diyorum elimden geldikçe

burası kendi adresimi yukarda görünmeden ekledim

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    65,1 KB · Görüntüleme: 105
Verse nolacak bekliyorsun avvalucks diye rus havacılık diyorlar googleda okadar çok araştırdım taşıma şirketi var var takip edilecek bir yer yok sadece kendi sitelerine yazıyorlar onuda sanırım kendi elleriyle yazıyorlar takip kodu boş iş emin ol gönderen ismi falan yazıyorda uyduruk yazı 1 haftada mail attılar da işe yaramıyor hergun yazıyorum ne mail ne wattapp ne telegram uzak durun birçok platformda diyorum elimden geldikçe

Gelirse unutmazsam yazicam hayırlısı olsun

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    38,2 KB · Görüntüleme: 94
Kardeş merhaba son durum ne?
Kusura bakmayın hesabı bulunca epostayı şifreyi değiştirmiştim sonra bulamadım yeni hesap açtım hocam son durum vahim adamlar siteyi kapattı bakıma aldılar mesajlara cevap yok kargoyuda takip edemiyorum gelişme olursa yazarım

Arkadaşlar cihaz gelmiş şu an işteyim akşam durum ile ilgili yorum yapacağım

Son düzenleme:
Kusura bakmayın hesabı bulunca epostayı şifreyi değiştirmiştim sonra bulamadım yeni hesap açtım hocam son durum vahim adamlar siteyi kapattı bakıma aldılar mesajlara cevap yok kargoyuda takip edemiyorum gelişme olursa yazarım

Arkadaşlar cihaz gelmiş şu an işteyim akşam durum ile ilgili yorum yapacağım
Son durum nedir nekadar sürede geldi? vb verebiliceğin bilgiler varmı? Ödemeyi nasıl hallettin?

Gelirse unutmazsam yazicam hayırlısı olsun
Geldimi?

Geldimi?

Geri
Yukarı