DeepCool AK400 Zero Dark Plus alınır mı?

LionFps

Centipat
Daha fazla  
İşlemci: i5 13400F.
Anakart: Gigabyte H610M V2.

DeepCool AK400 Zero Dark Plus CPU fanları, CPU soğutucu hava soğutucu 220W TDP 4 ısı borusu, her biri çift 120mm PWM fan, 1650RPM PWM 59.46CFM, siyah Amazon.com.tr

Alınırmı veya başka öneriniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aradaki fiyat farkı 1120 ve 1600 çok fazla. Bütçe çıkarsa Peerless Assassin 120 SE daha iyi olur her türlü.
Ben zero dark plus kullanıyorum öneririm gayet iyi soğutma performansı. İ7 11700K işlemcimde kullanıyorum cinebench r23 çoklu çekirdek testinde 86 88 derece ve 14602 puan almıştı oyunlarda 65 üstü görmüyor (sebebi ekran kartı 1660 super yani darboğazdan dolayı)

Peerless Assassin dengi nh d15 diye biliyordum ak620den daha iyi diyorlardı bence o alınabilir.
Bu arada evet gümrük vergisini unutmuşum onunla 1365tl ediyordu ben de zamanında o fiyattan almıştım.

AG620 ile Perless Asassin performansı çok yakın AG620 şu an 170 TL daha ucuz.
170 TL fark verilir, peerless assasin daha iyi.
soğutma.PNG

Alınırmı veya başka öneriniz var mıdır?

Son düzenleme:
Konu thermalright ile Deep cool kıyası değil, AK400 o paraya alınır mı? Durumu.

Attığınız görseldeki AK620 ve aralarında 2 derece fark var, AG620 ve thermalright PA arasında hangisi ucuzsa o alınır.

Benim incelediğim testte bu şekilde, bu fark termal macunun miktarından dolayı bile değişir, önemli değil yani.

PA = 53.4C
AG620 = 54.1C
NH D15 = 55.2C

Konu thermalright ile Deep cool kıyası değil, AK400 o paraya alınır mı? Durumu.

Attığınız görseldeki AK620 ve aralarında 2 derece fark var, AG620 ve thermalright PA arasında hangisi ucuzsa o alınır.
Yanlış düşünüyorsun konunun thermalright ile Deep cool kıyası olmaması yapacağın öneriye eleştri yapamayacağım anlamına gelmez, tek yaptığım verdiğin tavsiyeye alternatif sunmak.

Alıp almamak konu sahibinin kararı, zaten dediğin gibi benzer soğutucular.

almalı mıyım indirimdeymiş
Attığım kule fanın soğutma performansı bu sıvı soğutmalardan daha iyi.

Daha ucuza daha iyi kule fanlar varken bunu almanı önermem.

Geri
Yukarı