DeepCool CH560 850W 80+ Gold Nasıl?

Hocam selamlar nasılsın?

Bugün ekran kartım geldi, hemen montaja geçtim, anakartı kasa için yerleştiremedim bir türlü, kasadan şu iki vidayı çıkarınca ancak montajlayabildim, ama acemi olduğum içinde acaba hata mı yapıyorum dedim emin olamadım sana bir sorayım istedim. Senin kartın da ATX di sanırım, sen kasadan vida söktün mü montaj aşamasında?

@Cowmurderer

Dosya Ekleri

• IMG_0716.jpg
    IMG_0716.jpg
    145,4 KB · Görüntüleme: 8
Hocam selamlar nasılsın?

Bugün ekran kartım geldi, hemen montaja geçtim, anakartı kasa için yerleştiremedim bir türlü, kasadan şu iki vidayı çıkarınca ancak montajlayabildim, ama acemi olduğum içinde acaba hata mı yapıyorum dedim emin olamadım sana bir sorayım istedim. Senin kartın da ATX di sanırım, sen kasadan vida söktün mü montaj aşamasında?

@Cowmurderer
İyilik hocam senden naber 😄

Yok hayır hiçbir şekilde vida sökmedim. Ekte gösterdiğin vidalar ben de takılı değildi vida poşetinde vardı ama. ATX kasaya tam anlamıyla oturdu. Anakart oturduğu sürece söktüğün vidalar problem değil.

İyi nolsun cebelleşiyorum montaj ile :D

Emin misin hocam? Stand off ve SSD Screws vidalarına benziyor ama ikisi de değil bu, listede yer almadığı için ve üzerine montajlı geldiği için orada sabit mi kalmalıydı diye düşünüyorum. Bu saatten sonra geri söker miyim gerçi bilmiyorum :D İnternette kasa ile arasında akım olmasın diye koyuyorlar falan diye okudum ama bilemedim.

Dosya Ekleri

• IMG_0718.jpg
    IMG_0718.jpg
    134 KB · Görüntüleme: 13

Emin misin hocam? Stand off ve SSD Screws vidalarına benziyor ama ikisi de değil bu, listede yer almadığı için ve üzerine montajlı geldiği için orada sabit mi kalmalıydı diye düşünüyorum. Bu saatten sonra geri söker miyim gerçi bilmiyorum :D İnternette kasa ile arasında akım olmasın diye koyuyorlar falan diye okudum ama bilemedim.
Ben hiç öyle vida söktüğümü hatırlamıyorum üstünde de vida olduğunu da hatırlamıyorum ATX'i oturttum taktım valla :D

Var mı bir sıkıntı sistemde? Montajı bitirdiğinde senden de sıcaklık değerleri alırsak çok iyi olur.

Son düzenleme:
hocam sistemi kurdum ama bir şey yapamadım henüz, sadece çalışıyor mu diye bakabildim, bi sorun yok gibi. Sanırım rgb ışıllarını bağlamakta bir hata yaptım ama emin değilim.

Bilgisayarı kullanma şansım olunca ilk iş testleri yapacağım.

Geri
Yukarı