"Default performance tuning settings have been restored due to an unexpected System failture" hatası

hlilcavdar

Hectopat
Yer
ANKARA
Daha fazla  
Meslek
Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı
Sapphire RX6800 ekran kartında her bilgisayarı açıp kapattığımda bildirim şekildinde "default performance tuning settings have been restored due to an unexpected System failure" hatası alıyorum.

Ekran Görüntüsü (1).png

Son düzenleme:
Güç modunu (Nihai Performans) yaptım düzeldi. Önceden yüksek performans ayarındaydı ekran kartının da bir önceki versiyonunu yüklemiştim düzelmişti. Şu an 23.4.2 versiyonu çıktı sorunsuz kullanıyorum.

Merhabalar. Ben de 7900XT kullanıcısıyım. Nihai ayarlar kısmını açabilir misiniz. Tam olarak nereden değiştirdiniz ayarları. Yüklü oyunlarda ekran kartı kendini kapatıyor. Aynı sorunu yaşıyor musunuz?

Güç modunu (Nihai Performans) yaptım düzeldi. Önceden yüksek performans ayarındaydı ekran kartının da bir önceki versiyonunu yüklemiştim düzelmişti. Şu an 23.4.2 versiyonu çıktı sorunsuz kullanıyorum.
Merhabalar, ben de 7900XT kullanıcıyım. Yüklü oyunlarda ekran kartı kendini kapatıyor. Nihai performans ayarlarına nereden ulaşabiliri. Tam olarak açabilir misiniz.

Merhabalar, ben de 7900XT kullanıcıyım. Yüklü oyunlarda kendini kapatıyor. Nihai performans ayarlarına nereden ulaşabilirim, biraz açabilir misiniz.

Merhaba. Ben de 7900XT kullanıcısıyım. Nihai ayarlar kısmını açabilir misiniz? Tam olarak nereden değiştirdiniz ayarları. Yüklü oyunlarda ekran kartı kendini kapatıyor. Aynı sorunu yaşıyor musunuz?

Merhaba, ben de 7900XT kullanıcıyım. Yüklü oyunlarda ekran kartı kendini kapatıyor. Nihai performans ayarlarına nereden ulaşabiliri. Tam olarak açabilir misiniz?

Merhaba, ben de 7900XT kullanıcıyım. Yüklü oyunlarda kendini kapatıyor. Nihai performans ayarlarına nereden ulaşabilirim, biraz açabilir misiniz?

Sorun devam ediyor mu? Ekran kartı güncel versiyonu paylaşıldı yükleyip denediniz mi?

Biraz öne çıkarmış olacağım konuyu ama aynı sorunlar bende de var. Her gün 1 kere crash yiyorum ve windows logolarında bile bozulmalar oluyor. Ancak bilgisayarı kapatıp açtığım zaman kendine geliyor. Bunun çözümü var mı?

Bu problem birkaç gündür bende de var. PC de geç açılıyor. 23.4.3 Nisan ayı sürümü kurulu. Stabil diye güncellememiştim.

Her bilgisayarı açtığımda aynı bildirim geliyor.

Geri
Yukarı