Çözüldü Değişecek olan Apple ürünü sıfırı ile aynı mı olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mert1337

Hectopat
Merhaba, Apple Watch'umu 2 sorundan dolayı servise vereceğim.

Fakat bir sorum var: Ürün değiştiği takdirde gelecek ürün sıfır kutusundan çıkan ürün ile aynı mı olur, yoksa bir yerden duyduğum ne kadar doğru bilmiyorum, fabrikada üretim aşamasında bir sorunları çıkmış bir şekilde sorunları giderilmeye çalışmış, yani kısaca tam sağlıklı olmayan ürün diyeyim böyle bir ürün mü gönderirler?

Bunda da biraz şüphe duyuyorum. çünkü biliyorsunuz, bir Apple ürünü değiştiğinde hakkında kısmında model numarası m ile, yani yeni cihaz anlamına gelmek yerine n ile yani değişen ürün anlamına gelen bir harf ile ürünün model numarası başlıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam istediğini yapabilir fakat kanun çerçevesinde. Yolladığı ürün sıfır kutu ise ayıpsız ise istediğini yollayabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bakın mesela bu gibi yenilense de aynı hatalı ürünler olabiliyor.

Konu sahibinin bahsettiği seri numarası farkını diyorum hocam. Eğer fabrikadan çıkan ayıplı olduğu bilinen ürünü "n" seri numarası ile tüketiciye olduğu gibi veriyorsa sorunlu ürünü tüketiciye vermiş olmuyor mu?
Hayır fabrikadan çıkarken nereden bilebilirler ki? Makineler yapıyor zaten. Kontrol aşamasında da böyle milimetrik şeylerde olduğu gibi bazı şeyler gözden kaçabiliyor. Yenilendikten sonra N ile başlaması sorun yaşayan kişinin sorunu çözüldüyse sorun olmaz ki. İlk alırken yani perakende olarak gönderilen hiçbir cihazda da N ile başlamaz.
IPhone'larda aynı değil ama Watch'da fark edeceğini sanmıyorum. iPhone kısmını üstte açıkladım.

Anladım. O yüzden kafama takıldı acaba MediaMarkt'a rapor göstersek direk sıfır kutu ürün verirler mi falan diye düşündüm de. Verebiliyorlarsa bile benim ürün SE 2 cellular 2022 olduğu için stokta kalmamış. 2023 var o da benim aldığımın fiyatının 2 katı ve her şeyi aynı. Onu da vermezler diye düşündüm.

Anladım. O yüzden kafama takıldı acaba MediaMarkt'a rapor göstersek direk sıfır kutu ürün verirler mi falan diye düşündüm de. Verebiliyorlarsa bile benim ürün SE 2 cellular 2022 olduğu için stokta kalmamış. 2023 var o da benim aldığımın fiyatının 2 katı ve her şeyi aynı. Onu da vermezler diye düşündüm.
Üste fark vererek geçerdiniz ama olsun böyle de iyi değişen bir şey yok sıfırlık açısından.

Üste fark vererek geçerdiniz ama olsun böyle de iyi değişen bir şey yok sıfırlık açısından.

Yok hocam zaten 2022 ile 2023 ikisi de SE 2. sadece benim anladığım kadarıyla SE 2 2023 de beyaz kordon yerine lacivert kordon koymuşlar. Zaten benim saat siyah olduğu için bir şey değişmiyor. Bir de ben 10.800'e aldım aynı özelliklere sahip sadece kordon farklı ( o da siyah da etkilemeyebilir) 20 bin TL. Düşünün yarı fiyatına almışım. Zaten ben alırken son stokları veriyorlardı sonra baktım ürün bitmiş bile. Bu saatten sonra anca Apple fabrikadan stok getirebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı