Elektronik Dell 2K 100 Hz monitör 8000 TL

Dell şu anda OLED monitör sektöründe yüzde 21 Pazar payı ile ASUS MSI LG'den önde geliyor. Samsung 1. Dell 2.

Monitör sektöründe Lenovo, HP gibi markalar yancıdır. Dell LG ASUS gibi kendi panel teknolojisiyle üretim yapıyor.

Kaynak;

Bayağı güldürdün kardeş, monitörler ne zamandan beri markaya bakıp seçiliyormuş. Attığın monitör güzel, ama 8K eder mi bilmem. O kadar piyasaya hakim değilim ama Dell'in veya ASUS'un panel üretmediğini araştıracak kadar Google'lamayı biliyorum. Size de tavsiye ederim. Bunun dışında çok hor gördüğün, HP'nin veya Lenovo'nun da çok güzel monitörleri var.

Son düzenleme:
Bayağı güldürdün kardeş, monitörler ne zamandan beri markaya bakıp seçiliyormuş. Attığın monitör güzel, ama 8K eder mi bilmem. O kadar piyasaya hakim değilim ama Dell'in veya ASUS'un panel üretmediğini araştıracak kadar Google'lamayı biliyorum. Size de tavsiye ederim. Bunun dışında çok hor gördüğün, HP'nin veya Lenovo'nun da çok güzel monitörleri var.
Hp ve Lenovonun panel üretimi var mıymış.

Dell diyorsunuzda o marka Lenovo ve HP'nin yancısı bundan haberiniz var mı? Yanlış anlamayın ben Acer'in monitörleri en iyisi, en kralı demiyorum.
Konudan bağımsız soruyorum yancı derken?

Herkes Gaming odaklı düşünüyor tek amacı buymuş gibi iş yerinde kullanmalık monitör yakın zamanda almasam bunu alırdım herhalde.
Her Gaming bilgisayar alan sadece oyun oynamak için kullanmadığı gibi monitörler içinde aynısı geçerli. Örnek veriyorum RTX serisi ekran kartları Gaming odaklı tasarlanır (Quadro kartları saymazsak). Bu kartlar yüksek performanslı olduğu için çoğu insan iş için dahil almaktan çekinmez. NVIDIA bu yüzden Studio özel driver çıkarıyor. Yinede lüks sayılabilecek bir bütçeniz var ise renk canlılığına dikkat etmek önemlidir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı