Dell 34" S3422DWG Curved 144Hz 1ms WQHD Gaming monitör nasıldır?

Doğru yanlış bakmışım benim hatam. :) @Saint Lucia bu işin piiridir tavsiyelerine uyup benim gibi bir ASUS monitöre aşık olabilirsin. :D
=) şuan bende 24 inç curve bir asus monitör kullanıcısıyım monitörü büyütmek ve 2k yapmak amacıyla değiştirmeye karar verdim normalde bende çok memnunum fakat asusun 34 inç monitörüne pek denk geldim

Bu monitörü önermem.
Black smearing var. Dudak büktürür.

ViewSonic VX3418-2KPC 34” WQHD, VA, 144HZ, 1MS, Adaptive Sync, 2xHDMI, 2xDP, HDR10, Kavisli Ultra Geniş Oyun Monitörü​

bu monitörü önerirmisin dostum fiyat olarak çok iyi ama ucuz olunca kötü gibi izlenim uyandırıyor insanda

Doğru yanlış bakmışım benim hatam. :) @Saint Lucia bu işin piiridir tavsiyelerine uyup benim gibi bir ASUS monitöre aşık olabilirsin. :D

ViewSonic VX3418-2KPC 34” WQHD, VA, 144HZ, 1MS, Adaptive Sync, 2xHDMI, 2xDP, HDR10, Kavisli Ultra Geniş Oyun Monitörü​

bu monitör sence nasıl idare eder mi benim gibi amatör oyuncuyu =)

Son düzenleme:
Bu monitörü önerir misin dostum fiyat olarak çok iyi ama ucuz olunca kötü gibi izlenim uyandırıyor insanda

Ben şahsen bu tarz bir monitör almam. Panelin tepkimesi yavaş ve VA panel. Kesinlikle görüntü Motion blur yapacaktır. Ben IPS panel kullanan biri olarak gözüm bu yapıya alışmaz.
Eğer bu yapıda bir monitör kullanıyorsan size normal gelir ve işinizi görür.
Kişisel bir tercih. Kronik bir sorunu yok monitörün.
Sadece kullanıcıya bağlı kullanım sunuyor bu.

Ben şahsen bu tarz bir monitör almam. Panelin tepkimesi yavaş ve VA panel. Kesinlikle görüntü Motion blur yapacaktır. Ben IPS panel kullanan biri olarak gözüm bu yapıya alışmaz.
Eğer bu yapıda bir monitör kullanıyorsan size normal gelir ve işinizi görür.
Kişisel bir tercih. Kronik bir sorunu yok monitörün.
Sadece kullanıcıya bağlı kullanım sunuyor bu.
ASUS TUF GAMING 32" VG32VQR 165Hz 1ms HDMI DP FreeSync Premium HDR400 Curved VA WQHD Gaming Monitör

bu monitörü aldım dostum 34 inçten vazgeçtim :)

asus monitör kullandım yıllarca halende kullanmaktayım aslında neye göre kötü dedin onu açıklarsan sevinirim dostum :)
Her ASUS monitör bir değil. Burada önerdiğimiz modelleri de var önermediğimiz modelleri de. Biraz kullanıcı yorumları okursan bu modeldeki ghosting şikayetlerini görebilirsin.

Hayırlısı olsun.
VA panel TUF önermem normal şartlarda.
Geldiğinde UFO testi ve ölü piksel testi yapmayı unutmayınız. 👍
monitörde piksel sorunu ve black smearing sorunu vardı asusta iade ettim şuan tekrardan monitör arayışına geçtim 34 inç düşünüyorum tekrardan öneri de bulunurmusun acaba 10-12 bin TL arası

Geri
Yukarı