Dell 3580 bilgisayarda stüdyo kullanılır mı?

Bütçe
30.000

Selina35

Yoctopat
Daha fazla  
Monitör
Laptop
Bilgisayarım Dell Inspiron 3580 depolaması 256 GB ve Intel Core i5 bilgisayar donanımıyla alakalı bilgim yok FL Studio kullanmak istiyorum ve bölümüm tasarım olduğundan Photoshop 3D tasarım falan da kullanmak istiyorum yeterli olur mu yoksa yeni bir bilgisayarmı lazım yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarım Dell Inspiron 3580 depolaması 256 GB ve Intel Core i5 bilgisayar donanımıyla alakalı bilgim yok FL Studio kullanmak istiyorum ve bölümüm tasarım olduğundan Photoshop 3D tasarım falan da kullanmak istiyorum yeterli olur mu yoksa yeni bir bilgisayarmı lazım yardımcı olursanız sevinirim.
Selamlar, modele baktım.
FL Studio'da sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum zira 2. nesil i3 2330M'de kullanmışlığım var. Ancak Photoshop 3D tasarım gibi şeylerde kullanacaksan ara ara hafif kasmalara uğrayabilir haberin olsun. Sebebi de cihazında harici bir ekran kartı yok, bu cihazın normalde amacı excel world ofis öğrenci işleri amacıyla tasarlanmış bir laptop 3D modelleme de ciddi anlamda çalışmak adına oyun dizüstü bilgisayarlarına ya da ekran kartlı masaüstü cihazlara yönelebilirsiniz.

Geri
Yukarı