Dell G15 5511 RTX 3050 Ti laptop Miles Morales'de 40 FPS üstüne çıkmıyor

KEREMHÜSEYİN

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ram:16 GB , Ekran Kartı:RTX3050Tİ , İşlemci:İ7-11800
İyi akşamlar. 3050 Ti 16 RAM i7-11800H işlemcisi olan bir laptop var ve incelemelerde falan oyunlari cok rahat 60 FPS yukari oynuyorlar fakat benim laptop 40 FPS yukari cikmiyor.
Miles Morales oynarken 40 FPS yukari çıkamadım, YouTube'da adamin yaptigi ayarlarin aynisini yaptim fakat adam 70 FPS alirken ben 40 FPS aliyordu. Var mı? Bunun bir çözümü?
PC: Dell G15 5511.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar. 3050 Ti 16 RAM i7-11800H işlemcisi olan bir laptop var ve incelemelerde falan oyunlari cok rahat 60 FPS yukari oynuyorlar fakat benim laptop 40 FPS yukari cikmiyor.
Miles Morales oynarken 40 FPS yukari çıkamadım, YouTube'da adamin yaptigi ayarlarin aynisini yaptim fakat adam 70 FPS alirken ben 40 FPS aliyordu. Var mı? Bunun bir çözümü?

Şarjda mi oynuyorsunuz?

Pilde mi yoksa şarjda mı oynuyorsunuz? Yada pil ayarları kısmında en yüksek performans seçeneği var o açık değilse açabilirsiniz.

En son BIOS güncellemesini yaptınız mı veya yaptıktan sonra mı böyle oldu onları da kontrol edin hocam veya dosyaları doğrulamayı deneyin.

Hocam ilk kurulumu yaptim driverlar falan güncel hepsi fakat bir şey degismiyor 40 FPS yukari cikmiyor fazla NPC olan yerlerde oyun 20 FPS'yi goruyor.

Hocam ilk kurulumu yaptim driverlar falan güncel hepsi fakat bir şey degismiyor 40 FPS yukari cikmiyor fazla NPC olan yerlerde oyun 20 FPS'yi goruyor.
Hocam sistemin kendi programıyla değilde MSI afterburner gibi bir programla sıcaklık ve kullanım değerlerini kontrol edin veya sistem dahili ekran kartını kullanıyor olabilir ona da bakın derim onun dışında oyunda çözünürlük ayarlarına bakın.

Hocam sistemin kendi programıyla değil de MSI Afterburner gibi bir programla sıcaklık ve kullanım değerlerini kontrol edin veya sistem dahili ekran kartını kullanıyor olabilir ona da bakın derim onun dışında oyunda çözünürlük ayarlarına bakın.

Hocam RTX 3050 Ti kullaniyor PC %30, 40 kadar digerini masaustune donunce kullanmaya basliyor.

Geri
Yukarı