Dell G16 7630 alınır mı?

Bütçe
40000
Değişimden sonra gelen cihazda bir problem yaşamadım ancak shortcut eklemeye çalıştım ama olmadı.

Klavyede çok az kullanacağım ve çalışmayan bir tuş için hiç gönderesim yok bu durumda ya en azından makro vs olsa iyiydi de bir 6 aydır bekliyorum bir 6 ay daha beklerim yeni güncellemeyi

Son düzenleme:
Hemen deniyorum umarım olurr.

Hocam bir anlığına umutlanmıştım ama gerçekten en ufak bir değişiklik dahi yok yıkıldım şu an 🥲

Hocam emin misin ben silip yeni güncellemeyle geleni yükledim düzeldi her türlü ayarı yapabiliyorum PC'nin tüm sorunları tek tek gitti sorunsuz bir canavara döndü sonunda.

Hocam emin misin ben silip yeni güncellemeyle geleni yükledim düzeldi her türlü ayarı yapabiliyorum PC'nin tüm sorunları tek tek gitti sorunsuz bir canavara döndü sonunda.
Kanka hem üstüne yükledim hem de silip yeniden yükledim de denedim makrodaki tuşlar halen çalışmamakta ve klavye tuşum da çalışmıyor fan hızı vs gibi ayarları da görememekteyim halen doğru linkten mi indirmedim acaba ?

Performans ve termal ayarlar geldi mi?

arkadaşlar merhaba, Dell G16 7630 G76302401024u modelini almayı düşünüyorum, yorumları okudum sorun yaşayanlar var. Şu an sorunlarınız devam ediyor mu? Servis tarafından memnun musunuz? Ayrıca Alienware yazılımı düzeltildi mi yoksa sorunlar devam mı ediyor teşekkürler.​

Hocam bu aralar bende ekranda bir göz kırpmalar olmaya başladı. Edge üzerinden YouTube'da video falan izlerken oluyor. Gelen Windows ve Edge güncellemelerinden dolayı olduğunu düşünüyorum. Chrome'a geçmeye başladım. Bakalım sonuç değişecek mi?

Hocam bu aralar bende ekranda bir göz kırpmalar olmaya başladı. Edge üzerinden YouTube'da video falan izlerken oluyor. Gelen Windows ve Edge güncellemelerinden dolayı olduğunu düşünüyorum. Chrome'a geçmeye başladım. Bakalım sonuç değişecek mi?
Bende harici monitörde üst tarafta nadir yapıyor.Yazılımsal bir sebepten olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı