Dell Inspiron 7567 oyun performansı ve sıcaklık değerleri

Buradaki sıkıntı ekran kartını zorlamamak. Çözünürlüğü 1080P'nin altına düşürme, ayarları en yüksek seviyeye çek. Üründe sıkıntı yok. LOL gibi oyunları düşükte oynamak için GTX1050 olan bilgisayarı almak tuhaf duruyor. Bu arada yük altında 70 dereceler son derece normal.

Merhaba arkadaşım. Dell Inspiron 15 7000 Gaming cihazın IPS modeli var. Bende kendi testlerimi paylaşmak istedim. Bir kaç oyundan değer aldım. Üstelik cihazı çift monitör ile kullanmaktayım. Umarım yardımcı olmuştur.. Sistem sürücü sürümlerini de ayrıca paylaştım. ;)
Counter-strike Global Offensive
Battlefield 4
Grand Theft Auto V
League of Legends
The Witcher 3

Hocam ben 2 3 haftaya kalmaz alıcam bu 7567 yi değerler cidden böyleyse çok iyi olur aynı resimdeki gibi dimi gta 5 de mssaa 2x ve very high ayarlarda alıyosun o fpsyi birde benim alıcağım modelde windows 10 home lu geliyor her şeyi güncell olarakı gelir ben güncellemelimiyim yoksa o bios en güncel süürümlemi gelir onu merak ettim şimdiden teşekkürler.

Ne demek amaç yardımcı olabilmek zaten. İşlemciye kesinlikle bir müdahalede bulunmadım. Zalman ZM-NS2000 soğutucu kullanıyorum. Sistem BIOS Tarihi 05/24/2017. Size tavsiyem Temiz bir kurulum ve orjinal bir Windows 10. Sonrasında güncel driverları yüklemenizi ve orjinal oyunları kullanmanızı tavsiye ediyorum. BIOS güncel değil ise onu güncellemelisiniz..
Dell deki bios güncellemesini nasıl yapılcağını kısaca anlatabilirmisin peki ? bi video izledim windows üzerindende apılabiliyormuş sitesinden bios sürücüsünü indirip öyle yapıyodu bir de senden duysam rahatlıycam öylemi yapılıyor ?

Hocam ben 2 3 haftaya kalmaz alıcam bu 7567 yi değerler cidden böyleyse çok iyi olur aynı resimdeki gibi dimi gta 5 de mssaa 2x ve very high ayarlarda alıyosun o fpsyi birde benim alıcağım modelde windows 10 home lu geliyor her şeyi güncell olarakı gelir ben güncellemelimiyim yoksa o bios en güncel süürümlemi gelir onu merak ettim şimdiden teşekkürler.

Dell deki bios güncellemesini nasıl yapılcağını kısaca anlatabilirmisin peki ? bi video izledim windows üzerindende apılabiliyormuş sitesinden bios sürücüsünü indirip öyle yapıyodu bir de senden duysam rahatlıycam öylemi yapılıyor ?
BIOS Güncellemesini direk indirdiğiniz .exe uzantılı uygulama ile yapıyorsunuz. Cihazı aldınız mı acaba ?

BIOS Güncellemesini direk indirdiğiniz .exe uzantılı uygulama ile yapıyorsunuz. Cihazı aldınız mı acaba ?
Yok bu hafta almayı düşünüyorum. Birde mesela leptobu aldım ben windowsuda kurdum windows 10 kurulurken driverlerı otamatik kuruyomu ben win10 kurduktan sonra hangi driverları kurcam ne yapıcam . Birde mesela ben oyun oynadımmı ultrada asla oynamam ve de beni bu leptop 3 4 yıl götürürmü en önemlisi o . Almadan cevaplarsan sevinirim hocam teşşekkür ederim şimdiden.

KAFAYI YEMEK ÜZEREYİM ! LEPTOBU ALDIM HER ŞEYİ EN GÜNCELL BİOSDAHİL ets 2 yi yükledim sıkıntı yok en yüksekde 70 100 arası aldım gta 5 i yükledm sonra bi girdim sabit 60 ayarları düşürdüm gene 60 ama şehirin gökdelenlerin olduğu yerlerde 40 lara kadar düşüyo ayarların düşük olmasına rağmen birde vysnc kapalı olmasına rağmen 60 araştırdım DVR diye bişi varmış kapalıydı o gene 60 60 60 haaa 60 lada kalmıyo altına dahi iniyo bua beni üzüyo birde senin ayarlarının tıpa tıp aynısnını yaptım resimle gösteriyim aldığım fps çok düşük . birde win 10 deneme sürümünde etkinleştircem hafta içi . O gta 5 deki hummer sahnesinde benchmark da 40 lara düştü fps ayarların düşük olmasın arağmen gta 950 ayarlarını yaptım videosundan bakarak onda bile 40 lara düştü o hummer sahnesinde bi yardımcı olutmusun nolur

Dosya Ekleri

• 3.PNG
    3.PNG
    682 bayt · Görüntüleme: 130
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1,9 KB · Görüntüleme: 187
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    1,1 KB · Görüntüleme: 123
  • Ekran Alıntısı4.PNG
    Ekran Alıntısı4.PNG
    3,9 KB · Görüntüleme: 126
  • işlemci.PNG
    işlemci.PNG
    4,7 KB · Görüntüleme: 143
Merhaba arkadaşım. Dell Inspiron 15 7000 Gaming cihazın IPS modeli var. Bende kendi testlerimi paylaşmak istedim. Bir kaç oyundan değer aldım. Üstelik cihazı çift monitör ile kullanmaktayım. Umarım yardımcı olmuştur.. Sistem sürücü sürümlerini de ayrıca paylaştım. ;)
Counter-strike Global Offensive
Battlefield 4
Grand Theft Auto V
League of Legends
The Witcher 3
Aynı leptobu aldım ve csde gtada böyle performans alamıyorum nedeni nedir gta da zaten 4 5 dk sonra gpu kullanımım düşüyo ve fps de düşüyo benchmark tesiti yaptım güzel gidiyo herşey ama şehir li o hummer sahnesinde fps anormal düşüyor gpu kullanımı düşüyo yalvarrıım bi yardımcı olun herşeyi kurum orjinal herşey bios en son windows pro orjinal ekran kartı sürücüleri tam

Aynı leptobu aldım ve csde gtada böyle performans alamıyorum nedeni nedir gta da zaten 4 5 dk sonra gpu kullanımım düşüyo ve fps de düşüyo benchmark tesiti yaptım güzel gidiyo herşey ama şehir li o hummer sahnesinde fps anormal düşüyor gpu kullanımı düşüyo yalvarrıım bi yardımcı olun herşeyi kurum orjinal herşey bios en son windows pro orjinal ekran kartı sürücüleri tam
Ben cihazı ihtiyaç fazlasından sattım. Fakat aldığım performanslar ortada. Her şey orijinal olması çok güzel. Fakat, iyi bir soğutucu almanızı tavsiye ederim. Gerçekten çok faydası oluyor. Mümkünse cihazı ses almayan bir kulaklık ile kullanın. Fanlar biraz kafa şişirebilir... Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı