Deneme sınavı sonuçlarının gözükmesi engellenebilir mi?

supemre17

Centipat
Deneme sınavından düşük yapıyorum. Sonuçların görünmesinden rahatsız oluyorum. Kitapçıktan yanlışlarıma bakarım o yeter. Optiğimin okunmaması için ne yapabilirim? Kurum kodunu yanlış yazsam olur mu?

Sanırsam optiğin belli kısımlarını keserseniz okunmama ihtimali var hocam veya bunun yerine isminizi değişik bir şey yapabilirsiniz.

O zamanda optik dolduramayan eleman olursunuz daha da "rezil" olursunuz. Bu tür katakullilere gireceğinize biraz daha çabalamanızı öneririm.

Hani sıralama görünüyor ya. Kim nereden bilecek optik işaretleyemediğimi. Belki sınava hiç girmemişimdir.

İsim yazmayabilirsin veya yanlış kitapçık işaretledim diyebilirsin.

Bu mantıklı da ben mat hariç bütün dersleri iyi yapıyorum. Fenim iyi mesela. Ama matematiğe bir bakıyorsun. Yani anlarlar yanlış kitapçık işaretlemediğimi. Bu deneme sonuçlarına da sadece matematikçi bakıyor o görmesin diye uğraşıyorum.

Hani sıralama görünüyor ya. Kim nereden bilecek optik işaretleyemediğimi. Belki sınava hiç girmemişimdir.

Bu mantıklı da ben mat hariç bütün dersleri iyi yapıyorum. Fenim iyi mesela. Ama matematiğe bir bakıyorsun. Yani anlarlar yanlış kitapçık işaretlemediğimi. Bu deneme sonuçlarına da sadece matematikçi bakıyor o görmesin diye uğraşıyorum.

Ha bu arada ben salak değilim kafam basıyor. Sadece matematikte konu eksiğim var. Hocadan hiçbir şey anlamadığımdan evden kapatmaya çalışıyorum eksiklerimi. Ama çok fazla eksiğim var işte.

Okulda hiç girme denemeye? Evde alip kendin coz.

Öyle bir dünya yok. Nasıl olacak o iş?Orada çözüp optiği doldurmamak istiyorum da işte.

Ha bu arada ben salak değilim kafam basıyor. Sadece matematikte konu eksiğim var. Hocadan hiçbir şey anlamadığımdan evden kapatmaya çalışıyorum eksiklerimi. Ama çok fazla eksiğim var işte.

Öyle bir dünya yok. Nasıl olacak o iş?Orada çözüp optiği doldurmamak istiyorum da işte.
Niye olmasin?

Geri
Yukarı