Denuvo kırıldı

TechnoFerres

Femtopat
Daha fazla  
Ne düşünüyorsunuz? Denuvo sonunda kırıldı. Denuvo kopya korumasına sağlam bir güncelleme lazım.
Bu arada RDR 2 hala kırılmamış, sebebi ne acaba?

CPY istese Denuvo diye bir şey kalmaz zaten. Kalmadı da. Büyük ihtimal EMPRESS adındaki Denuvo ile uğraşan diğer cracker ile aradaki rekabet yüzünden tekrar sahalara döndüler. RDR2 Rockstar DRM kullanıyor. Belki de kimse kırmaya uğraşmamıştır. Hakkında pek bir şey bilinmiyor.

CPY istese Denuvo diye bir şey kalmaz zaten. Kalmadı da. Büyük ihtimal EMPRESS adındaki Denuvo ile uğraşan diğer cracker ile aradaki rekabet yüzünden tekrar sahalara döndüler. RDR2 Rockstar DRM kullanıyor. Belki de kimse kırmaya uğraşmamıştır. Hakkında pek bir şey bilinmiyor.
Olabilir, malum oyun 150 gb. Gta 5 çıktığı gibi kırılmıştı aslında.

Onda Rockstar DRM yoktu. Sadece steam ve rockstar club koruması vardı ve rahatça kırılabiliyor. Zannımca bir süre daha kırılmaz ama EMPRESS'in radarına girer diye düşünüyorum.
Anladım, bu arada ben artık kırmaya uğraşmazlar diye düşünüyorum alacak olan aldı zaten, oyun bilgisayara çıkalı 1 yıl olacak neredeyse, ve ya RE3 gibi kopya korumayı sonradan kaldırabilir Rockstar, malum o oyunda öyle olmuştu.
Denuvo sonunda kırıldı mı? Denuvo'yu oyun falan mı sanıyorsunuz acaba? Basit bir örnek. 2018 sonuna Denuvo korumasına rağmen kırılan bir oyun.
Hocam sürümü 4.9. Bu son sürüm düz Denuvo olarak geçiyor. Bu türde kırılan tek şey Monster Hunter World Iceborne'dü.

Geri
Yukarı