Depolama önerisi

denizoz315

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 512 GB M.2 SSD bulunmakta bende. Fakat yetmiyor. 1TB'ya da 500GB bir tane daha depolama almam gerekiyor. İçine sadece oyun vb. şeyler bulunacak. Fakat hard disk oyunlarda FPS kaybı filan yapıyor diye duydum. O yüzden kararsız kaldım. Sizce SSD mi almalıyım yoksa hard disk mi?

Merhaba arkadaşlar. 512 GB M.2 SSD bulunmakta bende. Fakat yetmiyor. 1TB'ya da 500GB bir tane daha depolama almam gerekiyor. İçine sadece oyun vb. şeyler bulunacak. Fakat hard disk oyunlarda FPS kaybı filan yapıyor diye duydum. O yüzden kararsız kaldım. Sizce SSD mi almalıyım yoksa hard disk mi?

Anakart nedir? Bütçe nedir?

Oyun depolayacaksanız HDD alın gitsin.

Yok gayet iyi SSD'leri var ben kullanıyorum.

Yine bilindik bir marka gorunce butun urunlerini iyi diye oneren bir arkadasimiz. Hocam her zaman diyorum markaya degil modele bakilmali guzel marka olmasina ragmen ürün kronik sorunlu belki? Bilmeden oneri yapmazsaniz sevinirim. Ya da ben boyle dusunuyorum diyebilirsiniz. Çok emin yaziyorsunuz cunku.

Geri
Yukarı