Ders çalışmak için tablet önerisi

• Konuyu başlatan Henss
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 517
Benim sana önerim çok eski olacak. Sm P580. Kendi kalemi var, sadece YouTube için ekran notu açıp soruyu çözmek faydalı olur. Ama bu çook eski bende var. Olmazsa Eski S serisi tabletlere yönel.

Bunu aklıma yazdım. Cidden teşekkürler. Peki bu YouTube'da kasıyor mu?
Hocam YouTube'da kasmıyor(ben fareyi takıp ders videolarımı ondan izliyorum), YouTube videolarında ekran notu ile soruları çözmek de kasmıyor. Ama Samsung notes'a nefesi yetmiyor artık. Ben hep güncellediğim için de olabilir ama çok yavaş çalışıyor program. Diğer not uygulamaları nasıl bilmiyorum denemedim. Ama bu tableti önerme sebebim kaleminin olması. Eğer ben kalemi kullanmam dersen boşa bakma, A7 A8 ler daha mantıklı.

Son düzenleme:
Hocam YouTubede kasmıyor(ben fareyi takıp ders videolarımı ondan izliyorum), YouTube videolarında ekran notu ile soruları çözmek de kasmıyor. Ama Samsung notes'a nefesi yetmiyor artık. Ben hep güncellediğim için de olabilir ama çok yavaş çalışıyor program. Diğer not uygulamaları nasıl bilmiyorum denemedim. Ama bu tableti önerme sebebim kaleminin olması. Eğer ben kalemi kullanmam dersen boşa bakma, A7 A8 ler daha mantıklı.
Sadece Youtube kullanacağım dediğim gibi. Bu tablet aklımda. Biraz daha düşüneceğim. Tekrardan teşekkürler.

Sadece Youtube kullanacağım dediğim gibi. Bu tablet aklımda. Biraz daha düşüneceğim. Tekrardan teşekkürler.
Hocam 4k falan çıkarsa 2.el Tab S6 Lite alın, veya hocamın dediğiği gibi eski model kalemli modellere yönelin. Kalem ile ders için çok daha işlevsel olur.

Hocam bunu alın, yanına bir de muadil kalem alırsınız. Çok iyi olur ders için.

Büyük ihtimalle 1500 TL'ye iPad air 1 alacağım. Dediğim gibi. Zaten YKS'den sonra bu tableti bir köşeye atarım diye düşünüyorum.

Youtube iPadOS 14 ve üstü istiyor.

Bu cihazın ise alabildiği iPadOS sürümü 12' de kalmış.

Geri
Yukarı