Ders nasıl çalışılır?

Blisterx

Centipat
9. sınıfım ve eğer 2. sınavlarda da düzeltemezsem sınıfta kalacağım. Meslek lisesindeyim ve eğitim çok kalitesiz, o yüzden okuldaki hocaların anlattığından hiçbir şey anlamıyorum. Hangi kaynaklardan ve nereden konular öğrenebilirim?

Kardeş herkesin kendine göre odaklanma saati vardır mesela ben gece 1-3 arasında daha çok verim alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube'da bıyıklı mat var ve fizik içinde fizikfinito bu kanallar genelde daha basit düzeyde anlatıyor not tutarak videolarını izle çalış. Ama izleme bir şeyde olsa yaz aklında kalır.

kanka eğitim sisteminin kötü olması sebebiyle yapman gereken tek şey hoca nereye çalıştıgını söylerse onu çalış. ben geç anladım ama mantıklısı çünkü öğretmenler hep nereye çalışcagını söylüyor yani minevi kopya oluyor ama olsun(birde aynı şeyleri bende yaşadım haberin olsun)
:D

OGM materyal üzerinden TRT EBA içeriklerini izleyebilirsin. Çok kaliteli anlatımlar var. Çap yayınlarının sitesinden üye olarak ücretsiz fasikül anlatımlarını izleyebilirsin. YKS serüvenimde bu kaynaklardan ciddi şekilde yararlandım. Dinlerken keyif alıyorsun cidden.

Geri
Yukarı