Dershanedeki hoca telefonumu almakla beni tehdit ediyor

Lati0

Decapat
Daha fazla  
Bir ara hocanın dersinde sırf birine bir mesaj attım diye telefonumu almıştı. Sonra istedim geri verdi ve bir daha görürse vermeyecegini söyledi. Şimdi ise beni hep telefonumla tehdit ediyor, ödevini yapmazsan telefonunu alirim. Yazmazsan telefonunu alirim diye. Bunu şikayet edebiliyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir ara hocanın dersinde sırf birine bir mesaj attım diye telefonumu almıştı. Sonra istedim geri verdi ve bir daha görürse vermeyecegini söyledi. Şimdi ise beni hep telefonumla tehdit ediyor, ödevini yapmazsan telefonunu alirim. Yazmazsan telefonunu alirim diye. Bunu şikayet edebiliyor muyuz?
Öyle bir hakkının olmadığını ona söylemekle başlayabilirsiniz.

Telefonunuzu almaya hakkı yok. Şikayet edin.

Dershane dediğiniz devlete bağlı değil özel bir kurumsa ve imzalanan belgelerde "Öğrencinin telefonu alınabilir" tarzı bir şey yazmıyorsa öyle bir hakkı yok.

Aldığında arkadaşının telefonunda polisi arayıp dershaneye ve hocaya hırsızlık ihbarında bulun, gelsinler polisler gerekeni yaparlar çalan hocana.

Ne saçma bir şey bu ödevini yapmadı diye telefon alınacakmış yok öyle dünya kardeşim.

Ödev yapmıyorsam yapmıyorum sonucuna katlanıyorum hocaya ne oluyor?

Ona şunu de: " Ulan dallama, benim paramla ekmek yiyorsun, ben olmasaydım kıçına giyecek don alamazdın. Kaç kuruşluk adamsın da beni tehdit ediyorsun? "

Geri
Yukarı