Ubisoft Connect Destek cevap vermiyor

Mairaknos

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarıma virüs girdikten sonra Ubisoft mailim değişti Xbox hesabıma bağlı olduğundan kanıtlayabilecek durumdayım ama kaç kez destek talebi oluştursam da cevap alamıyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Merhaba, bilgisayarıma virüs girdikten sonra Ubisoft mailim değişti Xbox hesabıma bağlı olduğundan kanıtlayabilecek durumdayım ama kaç kez destek talebi oluştursam da cevap alamıyorum. Sizce ne yapmalıyım?
Bende bir keresinde bir oyunda sıkıntı yaşamıştım ve destek talebi açmıştım ama baya zaman geçtikten sonra cevap vermişlerdi yani çok geç bakıyorlar.

Gec cevap veriyor bana ortalama 24 saate cevap veriyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevap geldi mi size hocam. Benim de sizin gibi hesabım çalındı 1 hafta oldu bana hala cevap gelmedi.

Geldi ama ne kadar sürede geldi hatırlamıyorum. En az 1-1 buçuk ay cevap gelmedi sonra hepsine aynı gün cevap geldi. Saçma bir destek sistemi var ve konu çok acil olsa bile uzun süre cevap vermiyorlar.

Geldi ama ne kadar sürede geldi hatırlamıyorum. En az 1-1 buçuk ay cevap gelmedi sonra hepsine aynı gün cevap geldi. Saçma bir destek sistemi var ve konu çok acil olsa bile uzun süre cevap vermiyorlar.
Adamlar bana "Ubisoft Destek ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğümüz gibi artık Ubisoft hesabınıza erişiminiz olmayacak. Bu olaydan dolayı özür dileriz ve kendinizi bu durumda bulduğunuz için çok üzgünüz. Size yardımcı olmak ve birlikte çözüm bulmak için buradayız." yazdı. Size olumlu cevap vermişler miydi?

Geri
Yukarı