Steam Destek hesaba erişimi kesti

SharKy52

Hectopat
Daha fazla  
Şu an ağlayarak yazıyorum. Steam desteğe bir konu hakkında danışırken hesabı 4 yıl önce satın aldığımı söyledim. 2 saat sonra telefon numaramı kaldırdılar ve her yerden çıkış yaptılar. Hesabıma hiçbir şekilde geri giremiyorum. Kurtarma şansım var mı? Bunun yasak olduğunu bilmiyordum. Yakın zamanda çok pahalı oyunlar almıştım. Resident Evil 4, 7 ve 2, 30 dolarlık CS:GO envanteri, Subnautica. Bunları daha 3-4 ay içinde aldım dolar da pahalı. Yan hesabımdan destek yazdım yalvardım yakardım, ne yapacağım ben?

Şu an ağlayarak yazıyorum. Steam desteğe bir konu hakkında danışırken hesabı 4 yıl önce satın aldığımı söyledim. 2 saat sonra telefon numaramı kaldırdılar ve her yerden çıkış yaptılar. Hesabıma hiçbir şekilde geri giremiyorum. Kurtarma şansım var mı? Bunun yasak olduğunu bilmiyordum. Yakın zamanda çok pahalı oyunlar almıştım. Resident Evil 4, 7 ve 2, 30 dolarlık CS:GO envanteri, Subnautica. Bunları daha 3-4 ay içinde aldım dolar da pahalı. Yan hesabımdan destek yazdım yalvardım yakardım, ne yapacağım ben?
Hocam bildiğim kadarıyla yok. Hesabı satın aldıysanız veya sattıysanız o hesaba elveda demelisiniz. Tek yapmanız gereken satın aldığınızı söylememekti söylemezseniz kontrol etmiyorlar zaten.

Hiç mi duymadın hesap alım satımın yasak olduğunu yahu? Üzüldüm sonuçta para harcamışsın şansını dene ama vereceklerini düşünmüyorum.

Geçmiş olsun. Steam'de hesap satışı yasak. Tespiti halinde kesinlikle hesap kilitlenir. Sizde hesabı satın aldığınızı kendiniz itiraf etmişsiniz ve kitlemişler. Hiçbir olasılığı yok geri almanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı