Desteklenmeyen Windows 8.1'e Son Güncelleştirmeler Yükleniyor mu?

TheVanguard

Kilopat
Yer
Saint-Valery-sur-Somme, France
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Eski bir bilgisayarım var ve Windows 10 yüklesem 500 kilo çuval taşımaya çalışan 50 kiloluk yaşlı amcaya dönüşecek. Bu yüzden Windows 8.1 kurmayı düşünüyorum. Sorum şu, bu sistemler artık güncelleştirme almıyor ya, kurulum esnasında sisteme gelmiş en son güncelleştirmeler yükleniyor mu? "Güncelleştirmeler yükleniyor" kısmı bunun için mi var?

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman "Güncelleştirmeler yükleniyor" kısmı ne için var kurulum esnasında?
Tam olarak ben de bilmiyorum =P Birkaç güncelleme yüklüyor, kritik olanlar sanırım.
Zaten desteklenmeyen sistemde Windows Update çalışmıyor ki?
Nereden çıkardın bunu? Bütün hizmetler çalışıyor, sadece yeni güncellemeler almıyor; bu zamana kadar olan bütün güncelleştirmeleri yükleyebilirsin.

Orijinal İSO'dan Windows'u kurduktan sonra Windows Uptade üzerinden epey bir güncelleme alıyor. O güncellemeleri yaptıktan sonra 8.1'in son sürümünü kullanmış oluyorsun.

Arkadaşlar merhaba. Eski bir bilgisayarım var ve Windows 10 yüklesem 500 kilo çuval taşımaya çalışan 50 kiloluk yaşlı amcaya dönüşecek. Bu yüzden Windows 8.1 kurmayı düşünüyorum. Sorum şu, bu sistemler artık güncelleştirme almıyor ya, kurulum esnasında sisteme gelmiş en son güncelleştirmeler yükleniyor mu? "Güncelleştirmeler yükleniyor" kısmı bunun için mi var?
Windows 8.1, Ocak 2023 toplu güncelleştirmesine kadar güncelleme aldı. Yani cihaza Windows 8.1 yüklenirse cihaz, Ocak 2023'e kadar olan olan güncellemeleri yükleyecektir (Microsoft, Windows Uptade sunucularından Windows 8.1 güncellemelerini silmediği sürece.).

Geri
Yukarı