Çözüldü Detroit: Become Human "geçersiz platform" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

FearlessDark

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
Radeon RX 580 8GB
Anakart
ECS-H110M4-C2H
İşlemci
i5 7500
Daha önceden oynuyordum devam et yerine yanlışlıkla başka bir tuşa bastım oyundan attı. Ben de tekrar girmeye çalıştığımda bu hatayı aldım. Ne yapmalıyım?

1699215861977.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu sorunu Reddit'te biri soru olarak sormuş. Farklı bir çözüm bulursan burada da paylaş lütfen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buldum, ama Reddit hesabım yok siz yazarsınız.

Oyunların kurulu olduğu diskin soketlerini kasadan çıkardım tekrar taktım ve sorun böylece çözüldü.
Daha önceden oynuyordum devam et yerine yanlışlıkla başka bir tuşa bastım oyundan attı. Ben de tekrar girmeye çalıştığımda bu hatayı aldım. Ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 2004554

Muhtemelen oyuna girerken yanlış seçeneği işaretledin oyuna sağ tık yapıp özellikler- genel-başlatma seçenekleri-oyun başlatılırken sor yapın.

Steam'i kaldırdığında yüklü oyunları da kaldırıyor. Oyunları tekrar indirme diye yüklü oyun dosyalarını yedekle diyorum. Çok fazla oyun yoksa yedeklemeden tekrar indirebilirsin.

Çok yüklü oyun var, nasıl alabilirim yedeğini?

@nrywq4 sizin dediğiniz yöntemde sadece yazı yazılıyor. Ne yapmam gerek?

Yeni konular

Geri
Yukarı