Sürprizbozan İnceleme Detroit Become Human hakkındaki düşünceleriniz?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NeganLucille

Picopat
Daha fazla  
Oyunu dün gece bitirdim, yaklaşık 8-9 saat civarında bitirdim yanlış bilmiyorsam. Öncelikle oyunun ilk dakikasından itibaren bu oyun tam benlik diyebildim çünkü yapımcı Quantic Dream'in diğer oyunu olan beyond Two Souls'u bilgisayara sahip olmadığım dönem yayıncılardan izleyerek bitirmiştim. Karakterlerle olan etkileşimlerimizin kararlarımızın önemini kara ölünce anlamıştım, kara ile oynayamadım oyunun başında hafıza silinme chapterinden sonra maalesef ki aliceyi evde bulamadığım için öldük. Bundan sonra daha dikkatli olmalıydım markus ve connoru yaşatmam gerekiyordu. İkisi için yeri geldi çok mantıksal kararlar verdim, yeri geldi sinirime yenik düşüp kötü kararlar verdim. Final bölümünde hank ve Android'leri dönüştürmek arasında bir karar vermem gerekiyordu, hank ne kadar bize kötü davransa da bir sempati besliyordum ama bu Android'leri dönüştürmemi engelleyecek kadar büyük bir sempati olmadığı için Android'leri dönüştürmeyi seçtim, diğer connor hem hanki hem beni vurdu öldük ama nihayetinde Android'leri dönüştürüp markusun devrimine imza atmış bulunduk, ve finali böyle kapattım. Oyunlardan çok sıkıldığım bir dönemde şans verdim ve 20 senelik hayatımda daha iyisini oynamadığımı düşünüyorum. Quantic Dream bu işi layıkıyla yapıtor ve sonraki oyunlarını da alacağım. Benim incelemem bu kadar arkadaşlar aşağı koyacağım güzel melodiyi unutmayın, ha son olarak we are alive.
Little One - Kara

Her oynayana farklı deneyimler sunan adeta bi filmi yaşadığımız bir oyun. Beni en çok etkileyen oyun kendisi. Ayıla bayıla oynadım gerçekten. Kurduğum hikaye öyle bir işlemişti ki bana sonu istediğim gibi bitmeyince neredeyse ağlayacaktım. Hala
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu şarkıyı dinlerim ara ara.

Bu pek bir inceleme olmamış, oyunun hiçbir yönünü ele almamışsınız, sadece hikayedeki kendi deneyiminizden bahsetmişsiniz. İnceleme böyle bir şey değil arkadaşlar, başka bir konuya daha yazdım aynısını.

Kendi deneyiminize de yer verebilirsiniz bir yerde ama oyunun teknik ve somut özelliklerini de belirtseniz daha iyi olur inceleme için.

Reis spoiler uyarısı belirt ki oynamayanlar, kulağını çınlatmasın :) Örneğin ben de yeni başladım, "Kara ölünce" yerini görüp bıraktım okumayı, yani yapmayın böyle şeyler.

Connor'ın first mission müziğini dinleyince kendimden geçerim hep.

Bu pek bir inceleme olmamış, oyunun hiçbir yönünü ele almamışsınız, sadece hikayedeki kendi deneyiminizden bahsetmişsiniz. İnceleme böyle bir şey değil arkadaşlar, başka bir konuya daha yazdım aynısını.

Kendi deneyiminize de yer verebilirsiniz bir yerde ama oyunun teknik ve somut özelliklerini de belirtseniz daha iyi olur inceleme için.

İnceleme olarak ele almadım ki zaten, kendi deneyimlerimden bahsetmek istedim ve bu konuya en yakın oyun incelemeleri olduğu için onu işaretledim.

Reis spoiler uyarısı belirt ki oynamayanlar, kulağını çınlatmasın :) Örneğin ben de yeni başladım, "Kara ölünce" yerini görüp bıraktım okumayı, yani yapmayın böyle şeyler.
Haklısın kusura bakma. Ama şöyle düşün oyunun bir sürü sonu var senin kararlarınla ölmeyebilir, kısaca yaşatmak senin elinde dostum. Oyunun yanlış bilmiyorsam 85 farklı sonu var.

Kendi deneyiminize de yer verebilirsiniz bir yerde ama oyunun teknik ve somut özelliklerini de belirtseniz daha iyi olur inceleme

82 santim yani Luther, Kara'ya yardimci olmasi iyi oldu. Bence çok gelişmis ve iyi bir oyun.

(Spoiler değil)

Ben o chapterde aliceyi ararken bulamadım farklı bir robotla etkileşim sırasında o dalkavuk arkadaş pompalıyla ded etti bizi.

İnceleme olarak ele almadım ki zaten, kendi deneyimlerimden bahsetmek istedim ve bu konuya en yakın oyun incelemeleri olduğu için onu işaretledim.

Haklısın kusura bakma. Ama şöyle düşün oyunun bir sürü sonu var senin kararlarınla ölmeyebilir, kısaca yaşatmak senin elinde dostum. Oyunun yanlış bilmiyorsam 85 farklı sonu var.
Siz de haklısınız ama beni de anlıyorsunuzdur herhalde, size de bir şey söylemiyorum bu arada yanlış anlamayın. Sadece teknik açıları da görmek isterdim inceleme yerinde olduğu için :)

Yeni konular

Geri
Yukarı