Devlette burun estetiği yaptırılmalı mı?

Formsham

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dediğim gibi burun estetiği olmayı düşünüyorum. Kısa bir araştırmada hem özel hem devlette de artı ve eksileri gördüm. Hepsinin dezavantajı da var faydası da var. Ama sonkez devlette burun estetiği olan arkadaşlarıma soracağım bu soruyu nedir, nasıl geçti, ne kadar ücret alındı ameliyattan sonra burnunuzu beğendiniz mi? Bu sorulara artı olarak da kendi başınızdan geçeni yazarsanız cok muthiş olur. Finallerden sonra düşünütyorum ve doktor arayışındayım. İstanbul içinde doktor tavsiyesi de verirseniz tadından yenmez.

Hocam özel hastaneler nasıl çok fark var mı bilmiyorum ama bence devlette yapmayın bir arkadaşım devlette oldu burnunu düzelttiler sonuç olarak ama yandan bakınca bumerang gibi çok uzun duruyor şu an eskisi daha iyiydi bence.

Hocam özel hastaneler nasıl çok fark var mı bilmiyorum ama bence devlette yapmayın bir arkadaşım devlette oldu burnunu düzelttiler sonuç olarak ama yandan bakınca bumerang gibi çok uzun duruyor şu an eskisi daha iyiydi bence.

Aynı durumu özelde de karşılaşabilirsin.

Yüzüne bıçak değdireceksin ve devlette öyle mi? Özelde bile gider en kral doktoru bulur öyle yapardım. Parasını falan düşünme. En ufak bir hatada orangutana dönersin.

Jinekomasti ameliyatını özel de oldum. Nedendir,bilmem ama devlette olupta bin pişman olanlar duydum. Hatta birinin göğüs uçlarını nizami dikmemişler. Şaka gibi geldi ama gerçekmiş. Sonuçta jinekomasti dahil hepsi estetik.

Geri
Yukarı