Diablo 4'teki amaç nedir?

Valeria

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam. Ben 1 aydır Diablo 4 oynuyorum. 60 levelim. Her girdiğimde neredeyse aynı şeyi yapıyorum. Event'lar birbininin aynısı. Bu oyunda tam olarak amacım ne? Sadece itemlerimi geliştirmek loot yapmak mı? Yoksa ileride PvP tarafı sarıyor mu oyunun PvP tarafında bir amacı var mı? Puan kasmak vs gibi.

Herkese selam. Ben 1 aydır Diablo 4 oynuyorum. 60 levelim. Her girdiğimde neredeyse aynı şeyi yapıyorum. Event'lar birbininin aynısı. Bu oyunda tam olarak amacım ne? Sadece itemlerimi geliştirmek loot yapmak mı? Yoksa ileride PvP tarafı sarıyor mu oyunun PvP tarafında bir amacı var mı? Puan kasmak vs gibi.

Diablo IV hikaye sadece güzel diğer her şey tırt %62 oranında kullanıcı bu video oyununu beğendi

Hikaye kısmı zevkli geçti evet. Ama şimdi giresim gelmiyor. Sanırım PvP tarafında da böyle bir çekicilik, rekabet yok.

Hikayeden sonra oyuncular 2'ye ayrılıyor normal insanlar oyunu yavaşça bırakır deliler ise asıl oyun şimdi başlıyor moruq diyerek sabah akşam yeni çar açıp farklı Build'ler kasarlar.

Çok uzun süre bekledim Game Pass'e gelmesi için. Büyük hevesle oturdum. Cidden şu an çekmiyor oyun beni. Şu an deseler Diablo 2 mi yoksa Diablo 4 mü oynamak istersin diye Diablo 2'yi seçerim.

En iyisi Mount and Blade2 Bannerlord satın al keyfine bak mis gibi 10 puan ben oynuyorum yok böyle savaş oyunu hocam

Çok uzun süre bekledim Game Pass'e gelmesi için. Büyük hevesle oturdum. Cidden şu an çekmiyor oyun beni. Şu an deseler Diablo 2 mi yoksa Diablo 4 mü oynamak istersin diye Diablo 2'yi seçerim.

Yerini doldurmaz ama Persona 3'e başla derim Game Pass'den.
Veya NFS Heat indirip Underground2 müzikleriyle gazla stresini at.

Yeni konular

Geri
Yukarı