Diana nasıl?

bütün karakterler değişir dimi sadece dianaya bağlı deil

önümüzdeki metalarda artarmı diana oynayan umarım artmazda

Bütün karakterler değişmez. Rito oyunu dengelemek adına şampiyonları güçlendiriyor ya da güçsüzleştiriyor. İleri de diana çok güçlü olabilir ya da çok güçsüz olabilir. Eğer güçlenirse yani meta şampiyon haline gelirse oynayan sayısı artar eğer güçsüzleştirirse oynayan sayısı azalır.
Tek bir şampiyona takılmak yerine meta olan şampiyonları oynarsan daha rahat oyun kazanırsın.
Yama notlarını inceleyerek hangi şampiyonu oynayacağına karar verebilirsin.
LoL Meta Patch 10.19
10.20 Yama Notları

Top lanede diana oynamak istiyorsan yenilmezli asırlık sopalı tank diana oynarsın. Midde ise sürat coşkusu veya yenilmez ile oynarsın. Sürat coşkusu ile oynarsan roketkemer alıp daha fazla mobil olabilirsin. Karşında canı fazla olan şampiyonlar varsa yenilmez gir. Midde yasuo ve Zed'i çok kolay ezersin. Takım savaşında ultisi sayesinde çok güçlü. 1V5 taşıma ihtimali var. Şampiyona biraz hakim olursan çok kolay oyun taşırsın.

Bütün karakterler değişmez. Rito oyunu dengelemek adına şampiyonları güçlendiriyor ya da güçsüzleştiriyor. İleri de diana çok güçlü olabilir ya da çok güçsüz olabilir. Eğer güçlenirse yani meta şampiyon haline gelirse oynayan sayısı artar eğer güçsüzleştirirse oynayan sayısı azalır.
Tek bir şampiyona takılmak yerine meta olan şampiyonları oynarsan daha rahat oyun kazanırsın.
Yama notlarını inceleyerek hangi şampiyonu oynayacağına karar verebilirsin.
LoL Meta Patch 10.19
10.20 Yama Notları

Ya ben mainin ne dendiğinde benim mainim şu Hero diyebilieyim, onu istiyorum. Çok oynanmayan toplanede oynanan Hero istiyorum ve yakın dövüşcü olsun o kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoook uzun zamandır metada değil, ama düşük eloda çatur çutur oynarsın. Zaten oynaması kolay, tek başına rahatça taşımana el veren bir şampiyon. Lanede başta def kalıyorsun, sonrası zaten geliyor. Ayrıca çok tercih edilen bir şampiyon da değil. Bu arada topta tutunamazsınız başka heroya yönelin top için mainleyecekseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı