Dierya klavye ve fare nasıldır?

seymenburak

Hectopat
Eki Görüntüle 1908437

Arkadaşlar, toplam 753.39 TL yazıyor fakat fareye özel olarak baktıgımda 60 lira bir vergi gösteriyor. Aynı şekilde klavyede de 134 TL gösteriyor. Bunlar ödeme sırasında mı gözüküyor anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Azıcık araştırdım ürünler çok kaliteli duruyor. Fikriniz var mıdır? Almayı düşünüyorum şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Azıcık araştırdım ürünler çok kaliteli duruyor fikriniz var mıdır almayı düşünüyorum şu an.

Yani şimdi baktım vergiler ve kargo ücreti dahil 1100 küsur yapıyor. Amazon premium alıp bakacagım bir de. Uygun olursa öyle alacağım. Ürünler ise fiyatına göre çok kaliteli bence fakat çok kapsamlı bir oyun oynuyorsan klavye TKL olduğu için sıkınıt cıkaracaktır. Onun dışında farede fazla bilgim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani şimdi baktım vergiler ve kargo ücreti dahil 1100 küsur yapıyor. Amazon premium alıp bakacagım bir de. Uygun olursa öyle alacağım. Ürünler ise fiyatına göre çok kaliteli bence fakat çok kapsamlı bir oyun oynuyorsan klavye TKL olduğu için sıkınıt cıkaracaktır. Onun dışında farede fazla bilgim yok.

Yanlış bilgi verme.

Geri
Yukarı