Diğer aygıtlar kısmı güncellenmiyor

2024-05-04 (1).png

Yok hocam forumdan alındı bu arada şimdi fark ettim bu verdiğim link ACPI sürücüsü ve PCI sürücüsü ikisni de güncelliyor sadece temel PC sürücüsü kaldı onu da bulunca link atacağım.
Çok teşekkürler hocam.

Yok hocam forumdan alındı bu arada şimdi fark ettim bu verdiğim link ACPI sürücüsü ve PCI sürücüsü ikisni de güncelliyor sadece temel PC sürücüsü kaldı onu da bulunca link atacağım.
Hocam sizide uğraştırıyorum kusura bakmayın bu attığınız dosyayı yükledim dediğiniz gibi 2 tanesi güncellendi 1 tane kaldı. Benim sorum şu olacaktı bu verdiğiniz driver son sürüm değil mi ?

Son düzenleme:
Çok teşekkürler hocam.

Hocam sizi de uğraştırıyorum kusura bakmayın bu attığınız dosyayı yükledim dediğiniz gibi 2 tanesi güncellendi 1 tane kaldı. Benim sorum şu olacaktı bu verdiğiniz driver son sürüm değil mi?

Tabii ki de hocam. Sadece son sürücüyü bulamadım şu anda arıyorum. Sizden isteğim acaba bu linkten Intel driver Support asistanını yükleyebilir misiniz?

Tabii ki de hocam. Sadece son sürücüyü bulamadım şu anda arıyorum. Sizden isteğim acaba bu linkten Intel driver Support asistanını yükleyebilir misiniz?

Tabi yükleyeyim.

Hocam onu indirdim böyle bir yere attı bunu mu yüklemem gerekiyor şimdi.

Dosya Ekleri

• 2024-05-04 (2).png
    2024-05-04 (2).png
    206,4 KB · Görüntüleme: 6

Yeni konular

Geri
Yukarı