Dijital dershane önerisi

aizenbequit

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar benim gibi arkadaşı olmayan, soru çözmekte zorlanan ve takıldığı soruları yapamayıp o soruda kitlenen ve çözüm stilini bulamayan tarzda insanların kullandığı ya da daha çok gelişmek farklı bakış açısı edinmek içinde kullandığınız. Örnek; kunduz, Doping Hafıza gibi hangi platformların kurslarını alıyorsunuz? Bu sene bir yeri kazanmam lazım fakat söylediğim gibi bir soruda çok fazla tıkanıyorum ve o soru stilini yapamadan geçemiyorum. Telegram tarzı uygulamalarda çoğu grup alaycı ve daha çok cinsiyet ayrımı yapan insanlarla dolu. Bu yüzden bu tarz platformlar arıyorum. Önerdiğiniz herhangi bir platform vs. var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar benim gibi arkadaşı olmayan, soru çözmekte zorlanan ve takıldığı soruları yapamayıp o soruda kitlenen ve çözüm stilini bulamayan tarzda insanların kullandığı ya da daha çok gelişmek farklı bakış açısı edinmek içinde kullandığınız. Örnek; kunduz, Doping Hafıza gibi hangi platformların kurslarını alıyorsunuz? Bu sene bir yeri kazanmam lazım fakat söylediğim gibi bir soruda çok fazla tıkanıyorum ve o soru stilini yapamadan geçemiyorum. Telegram tarzı uygulamalarda çoğu grup alaycı ve daha çok cinsiyet ayrımı yapan insanlarla dolu. Bu yüzden bu tarz platformlar arıyorum. Önerdiğiniz herhangi bir platform vs. var mı?

Doping Hafıza vs. almaktansa YouTube kamplarıyla ilerle, kütüphanelerde çalış. Daha verimli olur.

Dijital dershane alacağına test kitabı al, videoları internetten izle. Ayrıca sakın Doping Hafıza gibi bir hataya düşme.
Doping Hafıza vs. almaktansa YouTube kamplarıyla ilerle, kütüphanelerde çalış. Daha verimli olur.
Arkadaşlar DGS'ye gireceğim ve şu anki piyasadaki çoğu kitabın soru bankaları hep yeni nesil sorularla dolu. DGS'de yeni nesil çıkma oranı %20-25'lerde ve elimdeki kitapların çoğu 2017-18-19 tarzı kitaplar ve bunların videolu çözümleri yok. 20-21-22 Senesinin kitaplarıda var ama onların seviyesi benimkinin bir tık üstü ben eski tarz soruların çözümleri için vs. kunduz almalı mıyım acaba diye düşündüm. YKS girecek olsam onun için bir sürü kamp cidden var çoğu güzel hele bıyıklı matematik çok iyi ama ben soru eksikliği yaşadığım için bunu düşündüm.

Geri
Yukarı