DirectX hatası - DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam tiki kaldıracağım da, bir sürü donanım var.
Hepsini değil sadece ağ bağdaştırıcılarında olanı dediğimi görmedin herhalde.
Güç seçeneklerinin özelliklerine girdiğinde görürsünüz varsayılan'ı.

Yeni bir hata geldi hocam, oyun oynuyorum dit dit dit ses takılması oluyor ve bu hata çıkıyor. Heralde garantilik bir durum var. Fakat ekran kartımı, anakartmı anlayamadim.

uploadfromtaptalk1414135703897.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsini değil sadece ağ bağdaştırıcılarında olanı dediğimi görmedin herhalde.
Güç seçeneklerinin özelliklerine girdiğinde görürsünüz varsayılan'ı.
Tamam, sadece ağ yaptım hocam. Fakat güç seçeneklerine girdim varsayılan yok. Tek tek adım adım yönlendirebilir misin ? Windows 8.1 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
fgjfrj.jpg

Yıldız koyduğum 3 seçenek ayarlarını gösteriyor. 3 tane mod var bunlar solda işaretlediklerim. Herhangi bir mod'un yıldızına gireceksin ve şunları yapacaksın;

sdgsdfd.jpg

İşaretlediğime girip;

sdfsdf.jpg

Burada gördüğün 3 adet olan en başta gördüğün modların aynıs ancak burada topluca yapabilirsin işlemleri.
İlk önce işaretlediğim yerden bir modu seçip restore plan default yani varsayılan seçeneğine tıklayacaksın. Sonra kalan diğer 2 mod'u da ynı şekilde yapıp tamam'a tıklayacaksın.

Bundan sonra oyunlara girmeden önce, videoları açmadan önce ve bilimum yüksek grafik isteyen işlerde en baştaki resimde olan yüksek performansı seçip gireceksin.

Zaten yüksek performansdaymış hocam. Varsayılan yaptım. İnşallah çözülür. 1 önceki mesajımdaki hata ne oluyor hocam ?

Hocam geldi ve boş. Yalan söylemiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı