DirectX Yüklenmesi Hakkında

Daha fazla  
Arkadaşlar hp g6 2005et b1n41ea model bir laptopum var.Grafik kartı " AMD Radeon HD 7670M (1 GB DDR3 ayrılmış) ". Benim size sorum ise bu laptopa DirectX yüklemek istiyorum.Benim bildiğim kadarı ile bu program oyunlarda bilgisayarın daha fazla performans göstermesini sağlıyor.Aşağıdaki vereceğim linkten bu programı indirdim.Daha sonra öğrendiğime göre bu programın 9 ve 11 gibi sürümleri varmış ayrıca 12 sürümü de bu sene çıkacakmış. Benim yüklediğim sürüm sanıyorum 11 ama normalde bu programın 11 sürümünün 4 GB boyutunda olacağını öğrendim.İndirdiğim sitede ise 104 MB olarak iniyor.Ayrıca bu programı program ekle kaldırda da göremedim.Tüm programların içerisinde de göremedim.Sizlerden ricam ise bu programın sın sürümünü sizce yükledim mi yoksa gerçekten 4GB boyutu mu var.Eğer öyleyse 104MB boyutu olan bu indirdiğim dosya virüs müdür.Eğer öyleyse bana programın son sürümünü nereden indirebileceğimi söyleyebilir misiniz ?
Teşekkür ederim.

Programı İndirdiğim Sitenin Linki : www.fullprogramlarindir.com: DirectX 11 Full v1.0 İndir | Full Program İndir | Full program | Full programlar | Ücretsiz

Yönlendirdiğiniz siteden yararlandım teşekkür ederim.Başlat, çalıştır, dxdiag.exe dedim.Sistem bölümünde DirectX Sürümü yazan kısımın karşısında DirectX 11 yazıyor.Burdan anlaşıldığı kadarı ile Düzgün bir şekilde yüklemişim.
Peki bu 11.2 olan DirectX sürümünü bilgisayarıma yükleyebilir miyim ?
Kullandığım sistem Windows 7 Home Basic.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı