Direksiyon seti önerisi

Merhaba, direksiyon seti almayı düşünüyorum fakat karar veremedim en iyi direksiyon seti hangi modeldir veya siz ne önerirsiniz? (ömürlük gidecek modeller olursa daha iyi olur) bütçe fark etmez.

Bence çok hastası değilseniz ileri seviye bir sistemden başlamayın. Hatta ikinci el G29 alın bir tadına bakın birkaç ay kullanın zaten pazarı hızlı satışı kolay oluyor. Aşırı bir simracing tutkunuz yoksa kesinlikle üstünü al diyemem. Ben de G29 kullanıyorum iyi ki daha üstünü almamışım diyorum.

Öncelikle T300RS GT iyi bir seçim olur.
Ama bütçe yok demişsiniz.
Bütçenizi artırmanızda hiçbir problem yoksa Fanatec, moza yönelebilirsiniz.

Hocam bütçe açısından sorun olmasa bile insanın bir direksiyon setine 40k vermeye gönlü razı olmuyor.

Bence çok hastası değilseniz ileri seviye bir sistemden başlamayın. Hatta ikinci el G29 alın bir tadına bakın birkaç ay kullanın zaten pazarı hızlı satışı kolay oluyor. Aşırı bir simracing tutkunuz yoksa kesinlikle üstünü al diyemem. Ben de G29 kullanıyorum iyi ki daha üstünü almamışım diyorum.

Bende bu şekilde düşünüyorum hocam.

Sadece assetto ve ETS tarzı oyun oynayacaksanız G29 vites ile birlikte fazlasıyla yetecektir. Boş yere para vermeye gerek yok. Profesyonel değilseniz çok gereksiz bir sete 17k para vermek ayrıca vitesi falan dahil değil onunla birlikte yarış koltuğu derken 25-30k parayı bulur gerek yok emin ol 2 setide kullandım.

Anladım hocam fikrinizi belirttiğiniz için teşekkür ederim.

Hocam bir de bir şey soracağım direksiyon boyutları standart mı hepsinde değişiklik gösteriyor mu?

Değişiklik gösteriyor ancak G29'da da direksiyonu söküp daha büyüğünü takabiliyorsun veya Formula takabiliyorsun. O sebeple yine çok da gerek yok. 2. el G29 ara sıra 4 bine bulunuyor yanında da shifter alırsınız gayet keyif verir.

Değişiklik gösteriyor ancak G29'da da direksiyonu söküp daha büyüğünü takabiliyorsun veya Formula takabiliyorsun. O sebeple yine çok da gerek yok. 2. el G29 ara sıra 4 bine bulunuyor yanında da shifter alırsınız gayet keyif verir.
Hocam g29 Logitech markasının tüm shifter'lari ile uyumlu mu?

Hocam G29 Logitech markasının tüm Shifter'lari ile uyumlu mu?

Hiç bilgim yok hocam kusura bakmayın. Ben son çıkardıklarını aldım. Driving Force Shifter sanırım adı. 1300tlye indirime giriyor ara sıra.

Benim için sorun olmadığından tek ayağı kırık ama diğer her şeyi iyi 1 yıllık G29 aldım 3300TLye 3D yazıcımdan clamp ayak bastım, yanına da 0 shifter aldım.

Hiç bilgim yok hocam kusura bakmayın. Ben son çıkardıklarını aldım. Driving Force Shifter sanırım adı. 1300tlye indirime giriyor ara sıra.

Benim için sorun olmadığından tek ayağı kırık ama diğer her şeyi iyi 1 yıllık G29 aldım 3300TLye 3D yazıcımdan clamp ayak bastım, yanına da 0 shifter aldım.
Hayırlı olsun hocam teşekkürler yardım için.

Yeni konular

Geri
Yukarı