Disco Elysium 15 TL

ExellionTR

Hectopat
Daha fazla  
Disco Elysium Steam'de 15 ₺'ye düştü. Son gün 14 Ağustos. Normal fiyatı 40 $ olan oyunu 15 ₺'ye kaçırmayın derim. Yakında her oyun gibi bu da zamlanacaktır. Ayrıca Türkçe dil desteği de mevcut.

Disco Elysium Steam'de 15 ₺'ye düştü. Son gün 14 Ağustos. Normal fiyatı 40 $ olan oyunu 15 ₺'ye kaçırmayın derim. Yakında her oyun gibi bu da zamlanacaktır. Ayrıca Türkçe dil desteği de mevcut.

Hep erteliyordum globalde 40 dolar olduğunu öğrendiğim an aldım şu an teşekkürler.

İnsanlar 3 aydır bu oyun zamlanmadan alın diye bağırıyorlar. Her şey zamlandı bir bu zamlanmadı. Vallahi helal olsun.

Türkçe dil seçeneği de olmasıyla beraber oynanabilecek en matrak ve güzel metin tabanlı dedektiflik oyunlarından birisi diyebilirim. Türkçe desteği gelmeden önce bir kenarda Google Çeviri açık bir şekilde oynamaya bile değecek bir oyundu benim için, tam olarak bu şekilde de 40 saat oynadım kendisini her yerini karıştırarak. Gerçekten bedava bu fiyata.

Şu başyapıt kaçmanalı 15 TL'ye.

Yeni konular

Geri
Yukarı