Discord açılmıyor

Fotoğraftaki gibi kalıyor ne yapmam lazım?
1714505396723.png

Discordla alakalıymış hocam bendede oldu :D .

Neden beğenmediniz yanıtımı ? Bir belirtseniz iyi olur yanlış bir şey yazdığımı göremedim. Herkese aynısını yapmışsınız.
Yazdığımı okudun mu? Discord ile alakalı genel bir problem var diyorum, sen F5 at düzelir diyorsun. O yüzden beğenmedim attım. Diğer arkadaşlarda aynı şekilde, okumadan araştırmadan direkt yazmışlar.

Aynisini bende yasadim cunku
Arkadaşım, Discord yetkilileri demiş ki Discord'u açamadığınızı biliyoruz ve bu konuyla ilgileniyoruz. Genel olarak dünya çapında bir problem var Discord'da adamlar çözmeye çalışıyor, sen gelmiş aynısını ben yaşadım diyorsun. Problem burada senin yaşadığın sorun ya da onun çözümü değil. Aynı sorunu yaşamıyorsaunuz arkadaşla. Zaten Twitter'a girip discord down diye aratsanız saniyede kaç tweet atıldığını görürsünüz.

Discord ile alakalı değil, büyük ihtimal saatiniz yanlıştır bakmanızı öneririm.
Discord ile alakalı. Issues with starting Discord sessions

Yazdığımı okudun mu? Discord ile alakalı genel bir problem var diyorum, sen F5 at düzelir diyorsun. O yüzden beğenmedim attım. Diğer arkadaşlarda aynı şekilde, okumadan araştırmadan direkt yazmışlar.
Biz tecrübe siz bilgi ile yardım ediyorsunuz hocam. Uzatmanın bir anlamı yok iyi sosyaller.

Arkadaşım, Discord yetkilileri demiş ki Discord'u açamadığınızı biliyoruz ve bu konuyla ilgileniyoruz. Genel olarak dünya çapında bir problem var Discord'da adamlar çözmeye çalışıyor, sen gelmiş aynısını ben yaşadım diyorsun. Problem burada senin yaşadığın sorun ya da onun çözümü değil. Aynı sorunu yaşamıyorsaunuz arkadaşla.

Discord ile alakalı. Issues with starting Discord sessions

Kapatıp açtım sorun yok bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı