Discord botu e-postaya erişecek diyor

HomelessF

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, bir sorum olacaktı. Bir siteye discord hesabımı connectliyorum lakin bir sorum var. Yetkilendirme kısmında Discord Botu e-postanıza erişecek diyor. Karşı taraf yani botun sahibi e-posta addresimi görebilir mi

?

Dosya Ekleri

• uahrw543xhv61.png
    uahrw543xhv61.png
    38,6 KB · Görüntüleme: 36
İzin versen bile sorun olacağını düşünmüyorum kardeşim cahilliğin lüzmü yok.

Cevaba gümledim.

Merhaba, bir sorum olacaktı. Bir siteye Discord hesabımı connectliyorum lakin bir sorum var. Yetkilendirme kısmında Discord botu e-postanıza erişecek diyor. Karşı taraf yani botun sahibi e-posta addresimi görebilir mi?

Simdi izin ver, ben izin verip sonradan yönetici izninden kaldırıyorum botu.

Merhaba, bir sorum olacaktı. Bir siteye Discord hesabımı connectliyorum lakin bir sorum var. Yetkilendirme kısmında Discord Botu e-postanıza erişecek diyor. Karşı taraf yani botun sahibi e-posta addresimi görebilir mi?

Ya kral 20 liraya adını bilmediğin akrabalarını sayacak adamlar var bilgiler ortalıkta dolanıyor DC botunun e postanı görmesine mi takıldın onayla geç yorma.

Ya kral 20 liraya adını bilmediğin akrabalarını sayacak adamlar var bilgiler ortalıkta dolanıyor DC botunun e postanı görmesine mi takıldın onayla geç yorma.
Türk vatandaşı değilim, Türkiyede de yaşamıyorum. E-postamı görüp görmediği önemli basit güvenlik için sormuyorum.

Cevaba gümledim.

Simdi izin ver, ben izin verip sonradan yönetici izninden kaldırıyorum botu.
Connectli kalmak zorunda, görüyor mu görmüyor mu soru bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı