Discord botum çalışmıyor

Hocam doğruyu söyleyeyim bir göz gezdirdim sadece. ";" bir yere eksik ya da fazla koymuş olabilirsiniz. Dosyayı çalıştırın hata kodu vermesi lazım zaten. O kodu buraya atın mümkünse daha kolay olur bizim için de.
Edit : Boşverin hocam.
Edit2 : Tokeniniz açıkta mümkünse bir ara sıfırlayın.

Discord botum çalışmıyor. Botum.

Hocam siz iyi misiniz? Edit linki herkese açık paylaşılır mı? Umarım tokeniniz başkasının eline geçmez :) Toplu DM vs. yaparlarsa sizin Discord hesabınız kapatılır :D :D
Hazır altyapı zaten sanırım kodlama öğrenip kendiniz yapın, JavaScript zor bir dil değil!

Hocam doğruyu söyleyeyim bir göz gezdirdim sadece. ";" Bir yere eksik ya da fazla koymuş olabilirsiniz. Dosyayı çalıştırın hata kodu vermesi lazım zaten. O kodu buraya atın mümkünse daha kolay olur bizim için de.

Nerede?

Ayarlar. Json bölümüne bot tokeni eklemeniz laızm.

Yapmıştım onu.

Hocam siz iyi misiniz? Edit linki herkese açık paylaşılır mı? Umarım tokeniniz başkasının eline geçmez :) toplu dm vs. yaparlarsa sizin Discord hesabınız kapatılır :D :D.
hazır altyapı zaten sanırım kodlama öğrenip kendiniz yapın, JavaScript zor bir dil değil!

Sildim onları şimdi.
Bir yardım etseniz keşke.

Discord botum çalışmıyor.
1616759222744.png

İşaretlediğim yere botun tokenini yazın ama önermem Buraya tıklayarak benden yardım alabilirsin

Hocam siz iyi misiniz? Edit linki herkese açık paylaşılır mı? Umarım tokeniniz başkasının eline geçmez :) Toplu DM vs. yaparlarsa sizin Discord hesabınız kapatılır :D :D
Hazır altyapı zaten sanırım kodlama öğrenip kendiniz yapın, JavaScript zor bir dil değil!
bu mesajdan bağlantıya tıklayınca açılıyor

Geri
Yukarı