Discord hesabı çalındı

Ben olsam inanırdım bu hesaba para istemediği sürece. Bence de biraz tehlikeli duruyor. Sadece rozetlerden anlaşılır dikkat edilirse. Discord biraz hızlı yanıt verse iyi olabilir. Kim bilir şu an kaç kişiye yazıyor.
1713900803181.png
Böyle bir şey dediler. Çalınan hesap seçeğini seçmedim bu sefer.

Hesabında sana şantaj yapabileceği şeyler varsa hesabını söyle raporla kapatmaya çalışalım o da erişemesin. Discord sonra durumu çözebilir mi emin değilim ama

Hesabın eski bilgilerini attın mı onlara?
Attım. şifresini falan.

Hesabında sana şantaj yapabileceği şeyler varsa hesabını söyle raporla kapatmaya çalışalım o da erişemesin. Discord sonra durumu çözebilir mi emin değilim ama
Yapabilir. Hesabın adı marksmithofficial_ . Raporlayacaksanız şimdiden teşekkürler.

Attım. Şifresini falan.

Yapabilir. Hesabın adı marksmithofficial_. Raporlayacaksanız şimdiden teşekkürler.

Hocam biraz daha yalvar. Aynısını bende yaşamıştım. Hatta benim Google, Steam, Epic ve diğer tüm hesaplar ele geçirilmişti. Discord'a eski hesabımın tüm bilgilerini vermiştim. Hesapta en son aktif olduğum zamanı yazmıştım. Şu şu zamanda çalındı demiştim. Çok kolay bir şekilde geri almıştım.

Hocam biraz daha yalvar. Aynısını bende yaşamıştım. Hatta benim Google, Steam, Epic ve diğer tüm hesaplar ele geçirilmişti. Discord'a eski hesabımın tüm bilgilerini vermiştim. Hesapta en son aktif olduğum zamanı yazmıştım. Şu şu zamanda çalındı demiştim. Çok kolay bir şekilde geri almıştım.
Hocam bu arada itiraz edeceğim de
1713901691674.png
böyle yapıyoruz değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı