Discord hesabı çalındı

Çalan adamla iletişime geçtim başka hesaptan geldi 60 euro istedi yok diyince engelledi. Umarım destek yardımcı olur içerisinde çok fazla şey var hesabımın.
Ben kanıt olarak, önceden kullandığım bütün şifrelerimi ve maillerimi bide nasıl çaldırdığımı söyledim direk iki aşamalı doğrulamayı kaldırdılar.

destekde iki aşamalı doğrulamayı kapattı.
4 yıl önce benimde bir hesabımın iki aşamalı doğrulaması açıkken telefonu sıfırlamıştım, kodlar gitmişti. Discord bana iki aşamalı doğrulamayı açtıysanız, biz kapatamıyoruz öyle bir özelliğimiz/yetkimiz yok demişti. Hakkımı yemişler demek ki.

Ben kanıt atarım hocamda bir an önce dönmeleri lazım.
Bir an önce dönmezler, kimsiniz ki siz? Bugün dönerlerse dönerler, dönmezlerse yarın dönerler. Hemen dönmezler.

Benim tepkim değil o. Discord Support maalesef kullanıcılarda ilgilenen, sorunlarını çözen, hızlı çözüm üreten bir yer değil. İnternette Discord Support'un ne kadar rezalet olduğu ile ilgili bir sürü video var.
Tamam katılıyorum ama siz kimsiniz diye tepki vermeyin bence.

4 yıl önce benimde bir hesabımın iki aşamalı doğrulaması açıkken telefonu sıfırlamıştım, kodlar gitmişti. Discord bana iki aşamalı doğrulamayı açtıysanız, biz kapatamıyoruz öyle bir özelliğimiz/yetkimiz yok demişti. Hakkımı yemişler demek ki.

Bir an önce dönmezler, kimsiniz ki siz? Bugün dönerlerse dönerler, dönmezlerse yarın dönerler. Hemen dönmezler.
Hocam hesap 2017de açıldı baya şey var içinde ondan öyle söyledim.

Tamam katılıyorum ama siz kimsiniz diye tepki vermeyin bence.
Benim tepkim değil o. Discord neden bir an önce size cevap versin, siz kimsiniz ki? Tekrarlıyorum, adamların umrunda değilsiniz. Adamların umrunda olsa, eski logoyu ve renk şemasını geri getirirdi. Adamların umrunda olsa, eski mobil arayüzünü geri getirirdi. Reddit bu tür isteklerle kaynıyor ama adamların umrunda değil. Sizde adamların umrunda değilsiniz.

Hocam hesap 2017de açıldı baya şey var içinde ondan öyle söyledim.
14 gün içerisinde dönerler.

Yeni konular

Geri
Yukarı