Discord hesabı devre dışı bırakıldı

Bora0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba senelerdir kullandığım Discord hesabım anlamsız bir şekilde devre dışı bırakıldı. Uygulamaya çok sık giren birisi değilim. İki ya da üç günde bir kez gelen mesajlara cevap vermek için girerim ve yaklaşık 1-2 dakika içinde de çıkarım. Herhangi bir kural ihlali gercekleştirmediğime eminim. Herhangi bir iletişim yolu ile de bu olaya dair bilgilendirilmedim. Ek olarak 2 yılı aşkın süredir aralıksız Discord Nitro abonesiyim. Hesabımı açtırma imkanım var mıdır veya olmasa bile abonelik ücretlerimin toplamının iadesini talep edebilir miyim? Bilgilendirseniz sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba senelerdir kullandığım Discord hesabım anlamsız bir şekilde devre dışı bırakıldı. Uygulamaya çok sık giren birisi değilim. İki ya da üç günde bir kez gelen mesajlara cevap vermek için girerim ve yaklaşık 1-2 dakika içinde de çıkarım. Herhangi bir kural ihlali gercekleştirmediğime eminim. Herhangi bir iletişim yolu ile de bu olaya dair bilgilendirilmedim. Ek olarak 2 yılı aşkın süredir aralıksız Discord Nitro abonesiyim. Hesabımı açtırma imkanım var mıdır veya olmasa bile abonelik ücretlerimin toplamının iadesini talep edebilir miyim? Bilgilendirseniz sevinirim teşekkürler.

Hocam sıkıntılı sunucularda veya sıkıntılı mesajlarda bulunduysanız veya rapor edildiyseniz devre dışı bırakmışlardır. Fakat yine de haksız duruma devre dışı bıraktılarsa destek kısmına mail yazmanızı öneririm.

Arkadaşınız "bugün sınıfta kaç kişi var" dedi, siz de 10 dediniz. Sonra o da mesajını "yaşın kaç" olarak düzenledi. Sonra Discord'a raporladı ve siz de ban yediniz, olay bu.

Hayırlı olsun banınız. Yaşın 13 ve üstüyse senden kimliğini çekmeni isteyecekler. Zaten az kullanıyorum demişsiniz. Yenisini açın devam edin. Ayrıca nitro ücretinin iadesini talep edemezsiniz.

Hocam sıkıntılı sunucularda veya sıkıntılı mesajlarda bulunduysanız veya rapor edildiyseniz devre dışı bırakmışlardır. Fakat yine de haksız duruma devre dışı bıraktılarsa destek kısmına mail yazmanızı öneririm.
Hocam sunucu ile ilgili olabilir sanırım geçenlerde insanların kimlik bilgilerinin ifşalandığı panel satılan bir sunucuya girmiştim çok geçmeden çıkmıştım ama o sunucudan. Ayrıca baya bi zaman geçti üzerinden hesap ise daha yeni devre dışı bırakıldı.

Hocam sunucu ile ilgili olabilir sanırım geçenlerde insanların kimlik bilgilerinin ifşalandığı panel satılan bir sunucuya girmiştim çok geçmeden çıkmıştım ama o sunucudan. Ayrıca bayağı bir zaman geçti üzerinden hesap ise daha yeni devre dışı bırakıldı.

Benim de arkadaş oyun grubu diye davet etti meğerse içeride bayağı karanlık iş dönüyör hemen anında çıktım Allah'tan bir şey olmadı.

Benim de arkadaş oyun grubu diye davet etti meğerse içeride bayağı karanlık iş dönüyör hemen anında çıktım Allah'tan bir şey olmadı.
Yazık oldu hesaba ya yıllardır fotoğraflarımı orda yedekliyordum albüm gibi. Bir sürü hatıra vardı. Destek attım discorda açarlar inşallah

Yeni konular

Geri
Yukarı