Discord hesabım çalındı

Yigid0SS

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, an itibarıyla dün saat 19:30 civarı Rusya'dan herhangi bir şahısın yüzünden hesabım çalındı. Hesap bota dönüştü ve benim bütün mesaj kutumda ki olan arkadaşlarım ve olduğum sunuculara değişik değişik sunucu davetleri göndermiş. Çok büyük bir stres yaptım ne yapacağımı bilemedim o yüzden direk hesaptan çıkış yaptım birazdan Discord'a hesap çalıntısı olarak talepde buluncağım ama hesabı açtım e-postayı da unuttum. Şifremi de zaten bu yüzden hesabımıda silemedim, biraz unutkan bir insanım. Ne yapabilirim? Başka olaylar daha çok büyür mü ne yapmalıyım? Fikiriniz varsan belirtmeyi unutmayın, şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, an itibarıyla dün saat 19:30 civarı Rusya'dan herhangi bir şahısın yüzünden hesabım çalındı. Hesap bota dönüştü ve benim bütün mesaj kutumda ki olan arkadaşlarım ve olduğum sunuculara değişik değişik sunucu davetleri göndermiş. Çok büyük bir stres yaptım ne yapacağımı bilemedim o yüzden direk hesaptan çıkış yaptım birazdan Discord'a hesap çalıntısı olarak talepde buluncağım ama hesabı açtım e-postayı da unuttum. Şifremi de zaten bu yüzden hesabımıda silemedim, biraz unutkan bir insanım. Ne yapabilirim? Başka olaylar daha çok büyür mü ne yapmalıyım? Fikiriniz varsan belirtmeyi unutmayın, şimdiden teşekkür ederim.

Dostum maili hatırlasaydın mail yoluyla Discord'a ulaşıp hesabını bir şekil alabilirdin çok benzer değil ama benim de hesabım çalınmıştı öyle almıştım hesabımı.

Hocam şifrenizi unutsanız neyse de kaç tane e-postanız var da kaydolduğunuz e-postayı unutuyorsunuz :D
Hesabın bilgilerini (özellikle e-postayı) bilmeden kurtarabileceğinizi düşünmüyorum.

Başka olaylar daha çok büyür mü ne yapmalıyım?

Sunuculardan banlanırsınız. Eğer atılan şey başka hesapları çalmak için atılan bir şey ise (sahte Nitro gibi) arkadaşlarınızın hesapları çalınabilir veya bilgisayarlarına virüs girebilir.

nasıl öğrendin kimin yaptığını

Yeni konular

Geri
Yukarı