Discord "lütfen giriş yapmak için şifreni sıfırla" hatası

çok saçma bir cevap aldım girdiğiniz email o hesaba bağlı değil falan diye ama o hesaba bağlı olarak görünüyor doğru emaili yazıp tekrar ticket açın dediler
İletişim maili olarak farklı mail yazdım, hesabın mailini de açıklama da belirttim ama cevap yok. Twitter üzerinden desteklerine yazdığımda maalesef yardımcı olamayız dediler.

Bugün net olarak aldığım ticket cevabında, eğer mail adresine erişimimiz yoksa hiçbir şekilde hesabı geri alamayacağımızı belirttiler. Boşuna 2fa ve google aut yapıyormuşuz bunu anladım.

Son düzenleme:
discord sup ekibi ilgilenmiyor bile umurlarında degil berbat bir yönetim ekipleri var 5 para etmez yani boşuna ugrasmayın saçma sapan cevaplar veriyorlar telefon üstüme kayıtlı olmasına ragmen kart bilgilerim bana ait olmasına ragmen halen daha bana ondan bundan bahsediyorlar yazık gerçekten cok yazık.

Beyler kaç gündür uğraşıyorum sorun çözülmedi yeni hesap açmakta buldum ben de çözümü :(

İletişim maili olarak farklı mail yazdım, hesabın mailini de açıklama da belirttim ama cevap yok. Twitter üzerinden desteklerine yazdığımda maalesef yardımcı olamayız dediler.

Bugün net olarak aldığım ticket cevabında, eğer mail adresine erişimimiz yoksa hiçbir şekilde hesabı geri alamayacağımızı belirttiler. Boşuna 2fa ve google aut yapıyormuşuz bunu anladım.
Google aut yüzünden 2018den bu yana kullandığım hesabımı kaybettim kaç kere ticket attım hiç bir şekilde işe yaramadı dediğin gibi gerçekten boşa yapıyormuşuz bunları
onu geçtim hani hesabımın şifresini hatırlamışım bırak gireyim direkt hesabıma
ordan kaldırıcam Google aut 2FA yı falan.
1716371739809.png

Son düzenleme:
Beyler kaç gündür uğraşıyorum sorun çözülmedi yeni hesap açmakta buldum ben de çözümü :(

Google aut yüzünden 2018den bu yana kullandığım hesabımı kaybettim kaç kere ticket attım hiç bir şekilde işe yaramadı dediğin gibi gerçekten boşa yapıyormuşuz bunları
onu geçtim hani hesabımın şifresini hatırlamışım bırak gireyim direkt hesabıma
ordan kaldırıcam Google aut 2FA yı falan.
Eki Görüntüle 2201680
Bende google aut ve 2fa bağlı sadece maile erişim yok, güncel şifremi biliyorum fakat girişe aynı bu şekilde izin vermiyor. Globalde böyle bir hesaptan çıkış problemi olmamış sadece Türkiye ye özel. Discord support asla yardımcı olmuyor.

Sorun düzeldi arkadaşlar, 2fa ya erişiminiz varsa girebilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı