Discord mobilde yavaş çalışıyor

TüRK m

Femtopat
Daha fazla  
Discord mobilde ne yapsam yavaş. Mesaj edit bir dakika kadar sonra etkiliyor, kanal içindeki mesajları sürekli yüklüyor yüklüyor.
Sağ ekrandaki Online oyuncu listesine geri tuşu iptal olmuş, illaki üstteki ikon ile almak u gerekiyor.

Yavaşlık konusunda bilgisi olan çare yazarsa çok sevinirim... Hayırlı akşamlar.

Ben de aynı problemi yaşıyorum, yanlış hatırlamıyorsam arayüzde değişiklik olmuştu ondan öncesine kadar akıyordu uygulama. Şimdi mesaj atma tuşuna basıyorum o bile 3-4 saniye sonra işliyor.

Mobil sürüme yeterince önem göstermiyorlar. Neredeyse her güncellemede hızlandık diyorlar değişen bir şey yok. Hızın göreceli olduğunu bana Dicord mobil öğretti.

Vallahi ben yıllarca çatır çatır kullandım, kendime ait iki Kanal var. Şimdi kendi kanallarımda dahi sıkıntı var. İşin aslı, ara verdim. Telefon eksikte olsa tüm kanalları tekrar yüklüyor. Bu arada Beta kullanıcısı idim, iptal ettim. Çok fark etmedi. Eski sürümlere bakarsanız 60~200 MB arasında değişiyor, bir sürü sürüm bir arada çalışıyor. Çökerde yeni bir düzen sağlanırsa düzelir belki, başka çıkış yok gibi görünüyor!

Yeni konular

Geri
Yukarı