Discord Nitro alınır mı?

Mesajlarınız için teşekkürler arkadaşlar etiket kaldırıldığın da alacağım.

Arkadaşlar bir daha sorum olacak sizce etiket kaldırıldığındamı alayım şimdi mi?

Son düzenleme:
Al gitsin hocam etiketin kaldırılmasını neden bekliyorsun ki?

Sayılar pek hoşuma gitmemişti kaldırılcağını duyduğumda bekleyeyim dedim 3 hafta geçti ama yarın veya bugün alacağım teşekkürler cevabın için.

Sevgili arkadaşlar Boost'lu Nitro'ya az önce zam geldi ve 76,99 TL oldu iyi ki almışım şimdi diğer fatura geldiğinde 26 mı kesilecek 76 mı?

Sayılar pek hoşuma gitmemişti kaldırılcağını duyduğumda bekleyeyim dedim 3 hafta geçti ama yarın veya bugün alacağım teşekkürler cevabın için.

Sevgili arkadaşlar Boost'lu Nitro'ya az önce zam geldi ve 76,99 TL oldu iyi ki almışım şimdi diğer fatura geldiğinde 26 mı kesilecek 76 mı?

1686648480028.png

6 aylık Nitro'mun durumu hala aynı ve şöyle bir mesaj daha var Discord yetkililerinden.

1686648586743.png

Sırayla geliyor. En eskilerden başladı ve en yeniye kadar gidecek. Sistem böyle.

Ve evet. 76 keser.

Geri
Yukarı